Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Oběť zločinu..opět :((

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Oběť zločinu..opět :((

Poslaťod Honza » Pia Júl 25, 2003 8:17 pm

Tak jsem se opět stal obětí zločinu..Nějaká svině mi odloupla znak mazdy co jsem měl na přední kapotě..Bože tahle republika,to je hnus..Jak není auto zavřený někde v garáži,a nejlíp někde ještě za plotem co hlídají dva dobrmani,tak na něm opravdu nic nevydrží..No čekal jsem kdy to přijde..a už se stalo..Snad už na to není nic co ukrást,kromě auta samotnýho..:(
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Pia Júl 25, 2003 9:22 pm

Kdybych videl nekoho tohle delat na mim aute tak by me asi musel někdo zastavit jinak bych dotyčnýho asi ukopal.V českyrepublice to ale není nic neobvyklího.Vidím to na kámoších.Jeden má kradený křídlo,druhej puklice, třetí zase anténu.To se pak člověk bojí auto někde nechat.Nejvíc nasere to žese stim člověk piplá,narve do toho neskutečný prachy a pak přijde takovejhle zmetek a je to v prdeli.Přál bych ho chytit a nakopat mu pořádně prdel.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Pia Júl 25, 2003 9:56 pm

Už mi čórli dvě rádia,brzdový světlo,poklice,mlhovku..v práci pokladnu s prachama..teď ten znak..Kua to je ale svět..Já bych mu osobně prdel nekopal..já bych mu rovnou rozšlapal koule..:)Jenomže to bych nesměl v noci chrápat a jenom to hlídat..Nebo mít garáž..Jenomže kde na ni vzít..chudák moje mazdička tam stojí tak bezmocně vystavená možnýmu působení zledějské a vandalské lůzy..Ach jo..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Bootleg » Pia Júl 25, 2003 10:34 pm

Ja by som mu ten znak nalepil na celo so sekundovym lepidlom a odrezal ruky, aby si ho nemohol dat dole, ked sa mu tak velmi paci! Ja uz tri roky chodim bez znaku, este mi ukradli aj napis Mazda z kufra, pricom samozrejme poskriabali aj lak. A to nehovorim o expertoch na parkovanie, ktori s Ticom naburaju dvere!!
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Sob Júl 26, 2003 8:35 pm

Ja ked niekoho uvidim, ako mi cokolvek robi okolo auta, tak ma dolamane ruky ak nie este nieco viac. Howgh. A pani, da sa proti tomu bojovat. Ja jednoducho NEKUPUJEM KRADNUTE veci. Ked nebude dopyt, nebude ani ponuka. Radsej si veci necham doviezt napr od Dabla z Nemecka alebo od kamosov z Ciech a pod. Aj minule som vynadal znamemu, ktory ponukal pasovane neokolkovane cigarety :) Nejde o to ze pracujem vo Philip Morris :) ale o to, ze on okratil tento stat na daniach a teda ten nedostatok v statnom rozpocte zasa zacvakam ja a de facto okradol teda aj mna. Tak som mu to rozumne vysvetlil, ale obavam sa ze to asi nepochopil. Takze kradnut sa tu prestane az potom, ako si ludia uvedomia, ze ked si dnes kupia kradnuty bicykel, zajtra im mozu ukradnut auto, pretoze je to tu tak zvykom, takyto kolobeh...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Ned Júl 27, 2003 10:51 am

Jenomze to co říká TomAnt je jenom utopie.Hodně málo lidí odmítne kradenou věc.Vem si třeba tenhle případ.Křídlo na škodu stojí 1700 Kč.Jeden magor ho u nás urval na diskárně z jinýho auta.Pak ho měl doma a nabídnul mi ho za 100 aby mělna pivo.To 1600 rozdíl.Vzal sem to,protože nekradu a moc peněz nemám.A to samý udělá spousta jiných lidí.A to podporuje zloděje.Kdych ho ovšem viděl jak to křídlo trhá, tak i když to nebylo moje auto tak bych mu asi zlomil ruce.TAkový lidi nepatří nikam jinam než do nemocnice :-).A nejhorší jsou ty případy co vyháčkujou škodovku se super rádiem, a reprákama za několik tisíc a pak když zjistí že repráky ani rádio ven nedostanou tak repráky roztrhaj v platu a do rádia vzteky narvou šroubovák a zničí ho taky.Já bych je mlátil každej den.Možná sem moc tvrdej ale já tyhle lidi co něco kradou nebo ničí auta vážně nenávidím.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Ned Júl 27, 2003 12:29 pm

Pokial sa v nasich krajinach nezavedu prisne tresty za kradeze, tak sa bude kradnut dalej. Vobec neviem, ako mozu ti ludia zit s pocitom, ze nieco niekomu zobrali, co nebolo ich. Ja tiez trochu zavidim ludom, ktori maju vsetky znaky a napisy na aute, ale nikdy by som ich nezobral a nekupil kradnute. Radsej nebudem mat ziadne. Ako doteraz. Co sa tyka radii, nam ukradli z 323 SONY a bolo v nom este jedno CD. Ostatne CD (asi 30) si v skrinke ani v dverach nevsimli. :) Ale poriadne to nastvalo.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod 626BB » Štv Júl 31, 2003 11:50 pm

tedy, zkus se na to podivat i pozitivne: lapka mel malo casu, asi ho nekdo vyrusil, takze si mel velke stesti, nicmene, ten smejd ve spechu ti uloupl alespon znak mazdy. Priste, az budes postradat radio, vzpomen si zas na to, jake to bylo, kdyz ti chybel jen autoznak.
626BB
 

Poslaťod 626BB » Pia Aug 01, 2003 12:02 am

prekvapil me TomAnt. Gratuluji ti k tvemu zivotnimu postoji! jsi nekompromisni chlap, drzis se spravnych zasad, zaslouzi to pochalu. Bohuzel, takovych lidi je malo, coz je dost velky problem. Kdo by se napr. postavil s brokovnici k vile Electra v Trencianskych Teplicich (tam bydli meciar, ne?), a ustreli tomu parchantovi obe ruce? Nebo mu alespon povedel do oci, ze je to lump. Ovsem, obcas se to vyresi treba prostym infarktem. Lumpove zijou hekticky a preziraji se od stresu tucnymi jidly (treba slaninou s vejci k snidani, ne jak ja, co ma tri suchy rohliky:((( ). Jako ten, co zprivatizoval železárny v Košicích, co se schovával v hotelu ve Vídni, kde údajně zemřel na infarkt (jestli si neudělal plastiku obličeje a nežije ted nekde v JAR)
626BB
 

Poslaťod Honza » Str Aug 20, 2003 10:19 am

Ach jo,to je svět..Moje milovaná Mazda byla "kompromitována",jak se řiká..Zmizel mi druhej klíč..z věšáku na klíče doma..Byla tam včera nějaká podomní prodavačka novin,sice ji sestra nechala stát za dveřma,ale bohužel byly otevřený a šla pro peníze..(nechápu proč ji hned neshodila ze schodů)A jelikož jsou klíče hned za dveřma tak...Jako přemýšlel sem hodně,kde by mohl ten klíč být,jestli sem ho náhodou nemohl někam dát,ale nenapadá mi proč bych to dělal,když mám dálku a navíc ve dveřích řidiče není zámek..moje jistota že tam ješta ráno byl je 90%..Byla to hrozná představa,že by tam auto ráno nemuselo být..takže jsem ho zaparkoval u tatu v práci za bránou..Teď mě čeká teda výměna zámku nejmíň ve dvěřích..spínací skříňku nevím..musel bych do mazda servisu a to bych se asi nedoplatil a z vraku tam asi dát nepude..Nejspíš to budu muset vyřešit zamykáním zpátečky..jinak fakt už nevim..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Str Aug 20, 2003 10:53 am

Peklo... ale vykesoval by som si to od sestry... to ju ako mohlo napadnut, nechat otvoreny byt s neznamym clovekom pred dverami a ist prec?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Str Aug 20, 2003 4:04 pm

Šla jenom do pokoje..no ale to zjevně stačilo..Od ní vykešuju tak prd..je jí 19 a studuje..kde by tak asi co vzala..ALe nejhorší je,já ty zámky nemůžu nikde sehnat..Servis mazda mám až jako poslední možnost..:( Vrakáče nic..Prodejci dílů taky nic..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Str Aug 20, 2003 8:42 pm

Skoušej objíždet dále vrakáče.Jinak kámoš má na sadě asi čtyři vraky mazdy (GD od 85 - 90) - hodně boural :).Skusím se ti zeptat za kolik by je dal - jestli teda chces (nic ale neslibuju).
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Str Aug 20, 2003 9:27 pm

Jo dík,určitě se zeptej..stačí zámky na dveře,na kufr nepotřebuju..klidně jenom ten zámek bez kliky..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Honza » Štv Aug 21, 2003 9:13 pm

No nevěřili by ste,jak se to vyřešilo..:)Ten klíč naštěstí nešlohla podomní prodejkyně novin,ale zapadl tatovi do tašky co nosí do práce a kterou si dává na tu skříňku nad kterou visí klíče..asi o to zavadil a spadl tam..:)Ovšem to jsem nevěděl a předpoklad že ten klíček ukradla tam ta byl logický,protože opravdu zmizel že..:)Ale hned mám lepší náladu..Mimochodem sem chtěl zámek zpátečky a Construct na to prý namontovat nejde..To mi odepsali..Zajímavá věc je,že ještě tak před 3 měsícema mi odepsali že to jde v pohodě..To je teda firma..
Jo,jinak George,kdyby ten kámoš za ty dva zámky nechtěl moc,tak je beru i tak..Ve dveřích řidiče žádnej nemám a vypadá to blbě..Třeba by stačil i ten jeden,klidně nefunkční..Ale i s tím kroužkem co je okolo..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Ďalší

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť