Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Prosba

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Prosba

Poslaťod Proky » Str Jún 18, 2003 11:12 am

Ahoj,
u leveho kolene nad oteviranim predni hautny mam packu, ktera ma dve polohy. Jeste nikdo mi nedokazal rict k cemu je.
Deiky
Proky
 

Poslaťod dabel » Str Jún 18, 2003 12:14 pm

Ahoj Proky, je na tej packe nieco nakreslene? A ktoru Mazdu mas - staci rok vyroby?
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Honza » Str Jún 18, 2003 9:12 pm

Tam někde je páčka kterou se odjišťuje ta konzole s volantem aby se s tím dalo šoupat nahoru a dolu ne?
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 19, 2003 8:22 am

Ta je priamo pod volantom :(
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Proky » Štv Jún 19, 2003 10:25 am

Ne, na volant to neni, je to primo pod stelovanim jasu palubni desky. Je asi 3cm dlouha a ma dve polohy.
Jiz jsem se ptal puvodniho majitele, ale ten ji za 6 let ani nezaregistroval.
Mazda626 GD 1988 skoro na prelomu 99.
Napadlo me, ze by to mohlo byt na imobilizer nebo na zapinani ele. do tazneho zarizeni? Ale to je asi hloupost
Diky
Proky
 

Poslaťod Honza » Štv Jún 19, 2003 11:00 am

A to je tam nějak dodělávané nebo to vypadá origoš?No budu to brát jako že originál..Tak imobilizér..To je podle mě nesmysl totální..:)Není to třeba na štelování náklonu světel při zatížení?A je to jako přepínač,že je cítit cvaknutí,a nebo jako páčka co ovládá něco mechanicky?
Třeba se tím odpojují z funkce dva válce z motoru kvůli úspoře paliva :))
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod eRIK » Pon Júl 07, 2003 4:36 pm

A neni to na stelovani privodu chladneho vzduchu? Na mem GEcku mam neco podobneho a v horni poloze jde chladny vzduch i pres zapnute topeni do horni casti. Jednu dobu jsem se trapil s tim proc mi stale fouka chladny vzduch na hlavu, pretoze topim co to nejvic jde :-))
eRIK
 

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť