Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

dotaz

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

dotaz

Poslaťod Honza z CZ » Štv Máj 22, 2003 12:12 pm

Zdravím všechny co holdují automobilům Mazda! I já jsem si jeden takový porídil a mám menší problém sháním komponenty klimatizace na Mazdu 626 I rv.88 GD 2.0 DOHC. Prosím zda- li někdo víte kde se nechají pořídit dejte urcite vedet. Předem moc dík!!!
Honza z CZ
 

Poslaťod TomAnt » Štv Máj 22, 2003 12:25 pm

Neviem ci je to podstatne, ale este doplnok, je to model coupe...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Štv Máj 22, 2003 1:42 pm

No nekecej,že by coupé měli jenom lidi se jménem honza?:o)Každopádně ta ze spřátelených to není,ta je moje a já jsem já a ne on :o))
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod dabel » Štv Máj 22, 2003 2:30 pm

Honza z CZ:
a) chces dodatocne montovat klimosku? Ak ano, mozem Ta - podobne ako druheho Honzu - len odradit, cena bude asi vysoka a otazka je, ci to bude fachcit, ked to tam len dodas. Ak fakt bez klimosky nevies zit, skus sa popytat aj vo firmach, ktore klimu dodatocne montuju. To je ale tiez hodne mastna zalezitost ;))
b) Pri motore 66kW/90k by som o klimoske asi ani nepremyslal, dost sa to prejavi na vykonoch (ubere Ti to do 5k)
c) Ak som Ta aj tak neodradil, tak skus link z nasej stranky "Predaj dielov z druhej ruky + poradna", myslim, ze tam Ti budu vediet pripadne diely zadovazit ;))
d) Kazdopadne, ked sa do toho pustis (zase az tak Ta neodradzam ;)), tak nam daj vediet, ako si dopadol ;))
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod dabel » Štv Máj 22, 2003 2:32 pm

Este raz Honza: precital som si Tvoj prispevok este raz, pises, ze mas DOHC (116 alebo 140 konikov?), potom je bod o 5 konikoch samozrejme irelevantny ;))
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Štv Máj 22, 2003 3:34 pm

Sa ospravedlnujem, mi to pripadalo take samozrejme, ze ked Honza tak asi TEN Honza :) tak sorry a vitaj :) nech ti to dobre dopadne a daj vediet...
Co tak zaradit sa medzi spriatelene Mazdy? Posli foto a pokec a hned to tam aj je...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza z CZ » Uto Máj 27, 2003 10:41 am

Tak kupé opravdu nemám :-), mám 5dvířko a jsem s ním opravdu spokojen. Je to 626 DOHC 2.0 a 103KW r.v. 1988. To by snad klimosku v pohode uzivilo. Přesněji nějaký věci tam po klimosce jeste zbyly, původně tam byla ale je nějaká vykradená. Schází mi to co je u zpolujezdce pod palubní deskou tam je to provizorně propojeno gumovou průchodkou. Volal jsem již do jedné firmy a prý tohle pořídit nebude takový problém jako s hadivemi tý prý už se shánějí hůř. Jelikož jsem s autem opravdu spokojen a nějaký pátek s ním budu urcitě jezdit chci si ho vyšperkovat musím si k tomu jen obstarat pár věcí co tomu schází k "dokonalosti". Nyní dosttává nový lak a to ostatní půjde pěkně popořadě. Později můžu zaslat foto měj se a díky HONZA
Honza z CZ
 

Poslaťod dabel » Uto Máj 27, 2003 11:04 am

Honza z CZ: oops, sorry, otazka z guestbooku nema tymto opodstatnenie ;)) Jo, to znie dobre. Takze Tvoja Mazda niekedy v minulosti klimosku mala, ale niekto ju "vykradol"? Tak to je ale od veci... Jasne, to Tvoju otazku stavia do celkom ineho svetla, ja som rozumel tak, ze klimu NEMAS vobec... Pri 103kW by to mohlo byt OK, aj u mojich 85kW v podstate nie je poznat ci bezi alebo nie. Na fotky sa uz tesime ;))
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Honza z CZ » Uto Máj 27, 2003 11:44 am

Rád fotky i popis a můj dojem zašlu do spřátelených mazd jenom ještě nevím jak. Mojí Mazdu už od lakýrníka dostanu v pátek - nechával jsem také vyměnit lemy u zadních kol ( zima se na nich podepsala ) a celé nechal přestříkat takže sám jsem opravdu zvědav jak se dílko podaří. Ty zbylé věcičky se snad nechají už sehnat já jsem z Mariánských Lázní a pro mě učitě bohužel tu žádný solidní vrakoviště s vozy mazda není snad až si udělám výlet do Prahy tak snad něco pěkného a vhodného pořídím.
Honza z CZ
 

Poslaťod Honza » Uto Máj 27, 2003 11:44 am

103kW...to chci taky..Jdu zhánět to turbo z Probe :)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod ujko-Palo » Štv Júl 10, 2003 9:52 pm

No ma sto vymakane, to chodi ako raketoplan Discovery
dufam, ze to neni zajazdene . A davaj bacha lebo to ma kopyto ako sa hovori tu v Polsku

ujko
ujko-Palo
 

Poslaťod TomAnt » Pia Júl 11, 2003 8:21 am

Vdaka, ako sa inac mavate?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť