Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Guestbook

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Re: Guestbook

Poslaťod DrPavelek » Uto Máj 27, 2003 3:42 pm

Prave sa tu medzi kolegami rozprudila debata o novom Acorde, Hondach a japoncoch vseobecne ... jeden si kupil noveho Acorda, pritom robi rocne daco okolo 40000km, tak som zabrdol, preco nepockal na hondacky diesel :) (inac je skalnym hondakom - pred tym mal Civica s asi 230 000km bez poruchy - teraz nim jazdi manzelka). Jeho odpoved :) - jednoducho - on chce jazdit ... Ad dabel: bavlneny filter :) nehovorim, ze to je najeky zazrak, mam ale pocit, ze sa trocha rozsirili vyuzitelne otacky (-500dole, +1000 hore), teda nie uplne spickovy vykon. Inac, moze to byt aj tym, ze ten stary bol papierovy a mal povedzme riadnu kopku Kilometrikov ... takze by mozno bol podobny efekt aj s novym pepierom ...neviem. Viac si vsak slubujem od Iridia ... Tym moje pokusy skoncia - ide sa do M6 ... :)
DrPavelek
 

Poslaťod Honza » Uto Máj 27, 2003 10:23 pm

Tak jsem se díval na ten vzduchový filtr a vypadá jako fungl nový...Takže v tom problém nebude..Ještě zkusím mrknout na ty svíčky a rovnou tam dám nové kabely které mám v kufru..:o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod mike » Str Máj 28, 2003 5:43 pm

to DABEL: Sorry, ale chci se zeptat kde jsi vzal Exlusive, kdyz mas el. okna jen v predu. Kupovali jsme ted to same co ty , stejna vybava , ale je to GLX dik. Mike. (mam GW mam tam GLE a mam 4x okno v el.)
mike
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Máj 28, 2003 5:43 pm

Poslaťod Honza » Pia Máj 30, 2003 5:26 pm

Tak,mám vzadu nové destičky a vyměněný olej..:)Teď je to jako nové :)Ty staré desky na jednom kole byly ještě celkem ok,ale na tom jednom byla jedna polovina sjetá dost,ale kousek obložení tam ještě byl..zato ta druhá část byla ohoblovaná uplně na kov..:)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod dabel » Pon Jún 02, 2003 10:33 am

Mike: ziadne sorry ;))) Secko sa da vysvetlit ;)) Na nase trhy (CR, SR) boli oznacenia vybavy GLX - ta nemala v standarde klimu - a GLE. Na zapadne trhy (teda napr. moja Mazda kupena ako nova v Nemecku) boli vybavy oznacene Exclusive a Sportive. Moja je v podstate "zakladna vybava" Exclusive, teda len s 2 el. oknami, manualna klima, nema palubny pocitac, kozu na volante a riadiacej pake a ani TCS.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Honza » Ned Jún 08, 2003 9:00 pm

Dnes jsem byl na závodech do vrchu..Jela tam mazda RX7 nebo jak je to přesně s wankelem 1,3l..A byl to teda brutální masakr..vím že už v sérii je to hodně výkoné auto na tak směšný objem motoru,ale tohle bylo něco..Větší rachot nedělalo ani Porsche 911 GT2..:)Možná až formule 3000..:)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod 626BB » Pia Aug 29, 2003 4:14 pm

Tak jsem si uz zacatkem prazdnin poridil 626 GF, ale teprve ted se muzu se vsemi tady o tu radost podelit. Jak tak koukam, tak tady prevazuje GE, ale to vubec nevadi. Mazda je prece jenom jedna, ne? Mate nekdo nejakepoznatky na GF? ja mam za 2 mesice neco kolem 10 tis km, zatim zadna sebemensi zavada. Kupoval jsem to na 175 tis, ale pravidelne a peclive servisovany v original servisu a i od majitele opecovavany a nezhuntovany.. Jenom zatim nemam moznost auto vyfotit, tak pro predstavu je to sedan v takove cihlove metalize. Kazdemu se zatim libi :-))
626BB
 

Predchádzajúci

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť