Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Re: Re: Vitame vas v novom fore...

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Re: Re: Re: Vitame vas v novom fore...

Poslaťod George » Str Júl 23, 2003 10:23 pm

Tak to sem pak napiš,mě to čeká asi taky :-(
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Str Júl 23, 2003 10:32 pm

Jinak už se teším až to pojedu projet.To zase padne pul nadrže :-(
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Štv Júl 24, 2003 12:47 pm

To poznam :)))
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod 626BB » Pia Júl 25, 2003 5:48 am

Blízke stretnutia 6teho a 626teho druhu... su naozaj velmi pekne nanovo urobene. Kde berete tolik casu na delani Vasich stranek?? Ja to resim tim, ze nechodim spat, ovsem zjistil jsem, po urcite dobe to nevydrzim, a usnu prakticky kdekoliv a behem okamziku. Coz se mi moc nehodi, pokud bych v tom okamziku zrovna ridil auto. Uzijte si vikend, urcite nejvic casu stravite s tim koho mate nejradsi a na kom Vam nejvic zalezi ( myslim tim vase mazdy, samozrejme:)). cely tyden na sve milacky nemate cas a odbyvate je, tak se jim poradne venujte, aby citili, jak je mate radi! :)
626BB
 

Poslaťod George » Pia Júl 25, 2003 9:18 pm

Tak uz mam technickou a spravený auto.SUper :-)))))
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Sob Júl 26, 2003 11:08 pm

Nasiel som zopar nepresnosti na strankach mazda626.sk, nespomeniem si na vsetky, no najviac ma uputalo v 'O Mazde' -> 'Modely', ze pri motoroch je napisane 1 vacka, 2 vacky. Myslim, ze autori mali na mysli vackove hriadele, co je trosku rozdiel, pretoze vacka je len jeden vycnelok na vackovom hriadeli. A este ventilovy rozhod ohn. Viem o ohc, dohc, ohv, sv, resp. 2xohc, ale o ohn neviem nic. :) Nechcem, aby to autori zobrali ako vycitku alebo buzeraciu, ale ked uz prispievam na tieto stranky prispevkami, tak mi zalezi na tom, aby bola tip-top! Predsa je to najlepsia stranka na Slovensku o 626-kach, mozno aj v strednej Europe!! BTW, nie je to mensia kopia http://www.mazda626.net? ;)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Ned Júl 27, 2003 9:34 am

Steve, vdaka za najdenie chyb, napis mi ich prosim do mailu, kde konkretne si co nasiel (predsa len hladat to je peklo) a hned to dame do poriadku. To vies, v tom zhone a strese sa spravia aj preklepy aj nepresnosti atd... Co sa tyka mazda626.net, mne sa ta stranka javi ako cisto diskusna, okrem toho je zamerana len na americke verzie aut, co ju robi pre nasinca dost nepouzitelnou :(
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pon Júl 28, 2003 10:45 am

Steve: dakujeme za najdenie chyb :)) Jasne, pod "vacka" bol mysleny vackovy hriadel (lenivost to rozpisat). No a "ohn" samozrejme preklep ;)) Ked najdes este volaco, tak hned daj vediet ;))
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod 626BB » Štv Júl 31, 2003 11:22 pm

Zdravim vespolek. to dabel: :((((((((( je to fakt tezka rana, opravdu vysoka palka za opravu. Ale hlavu vzhuru, zivot jde dal, zas mas tvoji Mazdu jako ze skatulky, uplne zari novotou!! Vzdyt se na ni podivej, jaka je to fesanda!!

Mam dotaz trochu offtopic. Nevite jak je to s taxfree (moje oblibene nakupovani) Pritelkyne ze slovenska si koupila 2 kola v CR a povezou se do SRN. Na nemecke obchodni komore a na ambasade mi rekli, ze za sportovni zbozi se clo neplati, ovsem, co kdyz povi, ze je to napr.dopravni prostredek, ha?? Tak mi napadlo, jestli dabel neresil podobny problem... dve hodiny jsem studoval zollamt.de apod. ale porad nic nevim. predem diky za odpoved-nejlíp do cca 21 dnu, abych stacil orazit formular na hranicich...:)))

Ona to asi ta teta (nebo strejda) v opravne berou tak, ze co kdyby se neco stalo,... tak at se radej vsechno vymeni :((( zakaznik si prece rad za povestnou kvalitu a dokonalost priplati, ze:(((((( ale zas fakt vypada jako nova!!!
626BB
 

Predchádzajúci

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť