Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AVO?

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

AVO?

Poslaťod Lucie » Str Mar 10, 2004 11:37 am

Má AVO diagnostiku motoru?POzn.: 626,r.v. 1993,typ GE1442
Lucie

Poslaťod dabel » Str Mar 10, 2004 3:44 pm

Lucie: sice neviem, co je to AVO ;), ale GE urcite diagnostiku motoru ma - mala ju uz aj GD a vlastne vsetky "normalne" auta od konca 80-tych rokov. Kazdopadne na to treba znackovy servis a Mazda diagnostiku, ktora dokaze vyzistit, ci je niekde problem.
Ak narazas na problem cukania pri rozjazde, moze na to samozrejme diagnostika prist. Kazdopadne sa skus pozriet ako prve na sviecky - mozu byt uz zanesene alebo diody vypalene. Samozrejme to moze byt x dalsich "mechanickych" zavad vratane diery v niektorej gumovej hadici, ale takisto to moze byt problem nejakeho cidla, napr. tzv. "vahy vzduchu".
...od Mazdy (uz nevlastny) bratranec so spravnym poctom valcov + jedna japonska symetricka stvorkolka
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009

Poslaťod dabel » Štv Mar 11, 2004 9:39 am

Boooze moj, az dneska po ceste do prace som si uvedomil, aku p****inu som Ti napisal (prepac za vyraz, ale doslova...). Samozrejme, diesel ziadne sviecky nema!!! CO takto zaneseny palivovy filter? Vies, kedy bol naposledy meneny? Popripade vzduchovy filter.
...od Mazdy (uz nevlastny) bratranec so spravnym poctom valcov + jedna japonska symetricka stvorkolka
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť