Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Krade se mazda 626

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Krade se mazda 626

Poslaťod 626BB » Uto Jan 20, 2004 9:40 am

Chtěl bych se zeptat a taky poradit jestli jse krade mazda.626 protože mě vzali vento tak nevím jestli do toho mám jít.Už jsem fakt zoufalej.Děkuji všem co poradí.
626BB
 

Poslaťod dabel » Uto Jan 20, 2004 12:07 pm

Nie, Mazda sa nekradne (tuk tuk na drevenu hlavu). Jazdim po Slovensku kazdy vikend s Mazdou s nemeckou znackou a pohoda ;) Pravdepodobnost kradeze Mazdy:VW by som videl asi tak 1:100 ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod 626BB » Str Jan 21, 2004 11:15 am

Podla celkovych statistik Mazda pravdepodobne nie je prilis atraktivne auto pre zlodejov (tuk..tuk...tuk..)
Momentalne byvam v Teplicich, CR, kde sa kradné snad najviac aut z celej CR. Bezne sledujem, ako ma niekto rano vykradnutu oktavku, A6 bez kolies, atd...Zlodeji udajne idu vylucne po VW, AUDI, BMW, novych Skodovkach.
Kazdopadne, poriadne zabezpecenie by malo byt, pretoze mozes natrafit aj na zlodja, ktory "nevie" ze Mazdy sa nekradnu a vzhladom na "zlodejsku neatraktivitu" Mazdy by ho toto mohlo viac odradit. Tot aspon moj nazor.
626BB
 

Poslaťod TomAnt » Str Jan 21, 2004 2:51 pm

No vedie jasne VW group ale to je dane aj potrebou nahradnych dielov na kaziace sa auta :) :) :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť