Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Koupit mazdu nebo mitsubishi

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Koupit mazdu nebo mitsubishi

Poslaťod 626BB » Pon Jan 19, 2004 2:31 pm

Vím že většina z vás příznivcu tehle sekce má radši benzýny ale já ročně najedu přes 80 000km a proto díesel.Minulí tyden mě ukradly nějací hajzly VW vento 97 tdí 110koní.Už jsem smířenej stím že je prič.Rozřezaný někde v bílovícich na brněnsku jak jsem slišel ,nebo v český u brna na tom vrakáči ale co se dá dělat zaplatil bych cokoliv ale je fuč.Jenom mymochodem neznáte někoho kterej za prachy najde vaše auto.Vým žeti lidi jsou a vým že na tehle sekci jsoulidi kteří je znají pomužete zaplatím.Tak vás žádam prosím vás poradte mi co mám koupit za díesel slišel jsem že mazdy jsou držáci voproti mitsubishi tak nevím.prej komprex táhne jak bejk vod nískejch votáček.Poradtě neštastníkovi vžid vy se vyznáte v mazdách626 jste machři čekám na odpovědi.Děkuji všem.
626BB
 

Poslaťod Bootleg » Pon Jan 19, 2004 3:20 pm

Ja by som asi zobral 626-ku, r.v. od 98, 2,0 DiTD, ma pekny priebeh krutiaceho momentu a vcelku je to bezporuchove auto. No Mitsubishi ma tiez super dieselove motory, kamarat ma Pajero z 87-eho s 2,5 TD a sliape doteraz ako hodinky.. Ale skorej sa priklanam k Mazde.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod George » Pon Jan 19, 2004 9:23 pm

Já nevím - i když comprex nemám tak sem jeho dost velkým zastáncem. Na jeho adresu sem totiž slyšel jenom chválu jako na bezporuchový kvalitní auto.Navíc je to řemenem poháněnej kompresor takže opravdu tahá už od nízkých otáček - a prej dost!
Jinak u Mitsubishi se mi líbí Lancer ale jak říkám COMPREX je COMPREX !!!
No a co se týče nafty tak taky moc vyhráno nemáš protože jde kurevsky nahoru (už jenom kvůli dani) a moc bych se nedivil kdyby brzo stála to co benzín.Když si pak připočteš větší náklady na provoz který diesel má (olej,řemeny ...)tak nevím.
Jinak potkat člověka co mi ukradl auto, tak bych jen z kufru vytáh hever a tim bych ho asi zabil.Když pomyslím na to kolik sem u mojí mazdy strávil hodin než sem jí daldo kupy a co peněz to stálo tak bych asi fakt zabíjel.Nedávno mi někdo ze závisti klíčem udělal do haubny asi metrovou rejhu až na plech. Má štěstí že nevím kdo to byl - hajzl.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Uto Jan 20, 2004 12:31 pm

lukas: s kilometrami sme na tom podobne, aj tak som radsej volil benzin ;) Mitsiny VRAJ v poslednych rokoch upadaju (mam to od jedneho odbornika na ne), takze by som volil asi Mazdu.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť