Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Koukněte na mé nové SONY :-)

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Koukněte na mé nové SONY :-)

Poslaťod George » Štv Jan 15, 2004 8:31 pm

Tak sem kompletně repasoval muziku :-). Vcera sem si koupil rádio ( http://www.katalog.sony.cz/homepage.asp ... =MEradioCD ) - je to ten CD-MP40.
Dál sem si koupil (nebo už sem měl) 500W tubu blaupunk, dvě dvoupásmový bedny,dva koaxiálový blaupunkty do plata,repro do palubovky a do zadních plastů,zesilovač 2*100W .........
Nyní mám oklo 750Wattů (hudebních) - cca 350-400W RMS.
Všechno to mám na dálkový ovládání,mám mp3,CD ......
Teď plánuju druhej zasilovač,kapacitor a nový ovály do plata. Už sem do muziky investoval asi 18 000.
Tak co vy na to?
PS:jinak, ducá to brutálně :)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Štv Jan 15, 2004 9:06 pm

Pekne, pekne. Dost si sa plesol po vrecku! :-) Ale pravdepodobne ten zvuk za to stoji. SONY su celkom kvalitne, ale nie su najlepsie. No pomer cena/vykon su v popredi. Ja mam SONY v 626-ke uz 8 rokov a stale hraje, no na internete som videl original Mazda autoradia s CD (vyrobca BOSE) za par drobnych, tak uvazujem, ze by som SONY vymenil, ved take orig. radio s tlacitkami podobnymi tym na ovladani ventilacie je super! :-) A BOSE je celkom dobra firma. Zajtra idem menit silentbloky motora (predny a zadny), tak mi drz palce, aby sa konecne vyriesil moj problem s prevodovkou, toto je moja posledna nadej, ze mi blbne kvoli tomu. Inak sa asi budem musiet Mazdicky vzdat (idu do nej nehorazne peniaze). :-/
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Honza » Štv Jan 15, 2004 9:10 pm

Jo,hezký..Ale mě audio moc nebere..Za těch 18 bych si radši koupil sportovní filtr,koncovej tlumič výfuku a možná kratší pružiny..Nebo možná lepší sedačky..:):)
Doufám že tu tvoji strojovnu jednou uvidím na vlastní oči..:)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Štv Jan 15, 2004 9:34 pm

To steve: Tak nějak ti rozumím s těma penězma co tečou pryč (resp. do auta) :) -- už mám v autě víc jak dvojnásobek pořizovací ceny (46000) a to téměř jen za opravy (minulej majitel byl nehorázný prase).
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pia Jan 16, 2004 11:47 am

George: no neviem, ja by som asi radsej na Tvojom mieste namiesto kvalitneho "ducduc" kupil kvalitne zimaky ;) Inak mam necely rok Sony CDX-MP30 a hra dobre - tie MP3 su do auta dobra vec ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod George » Pia Jan 16, 2004 8:44 pm

Na ty zimáky pedím.Teď už je dojezdím a na příští zimu koupím gumy (protektory už nechci ani zadarmo).
Jinak je to super pocit projet naší obcí plnou důchodců a hřmějícím tuctuc - to se pak každj šedesátník otočí a děsně držkuje. Jo a holkám se to líbí :)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Robert » Štv Jan 22, 2004 10:11 pm

Zdravim, ja mam o stejne radio od Sony a jsem zatim maximalne spokojen. Pouzivam tedy pouze standardni vybavu audia repraku, takze zadne tuby, zesilovace a dalsi nemam, ale i tak si nestezuji staci mi to. Namisto toho asi investuji do udrzby, vzdy se neco najde a jak rikam, na audiu si moc nezajezdis :-) Jinak toho Sonace jsem kupoval, protoze radio po puvodnim majiteli nebylo a chtel jsem uz neco schopnejsiho a co se mi velice libi jsou ty MP3, kdy vozim sebou 3 CDRW na kterych mam nacpany temer 45 CD! :-) Doporucuji vsem, kdo nevi jaka je vyhoda MP3.
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod George » Pia Jan 23, 2004 7:33 pm

to robert: nač je auto který jen udržuješ a nekoupíš si do něj nic co ti udělá radost.
Ja mám auto komplet hotový (brzdy,chladič, - no prostě vše - a nový).No a teď utrácím za tohle.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Robert » Pia Jan 23, 2004 10:10 pm

To George: Asi mas pravdu, pokud mas auto v cajku, tak potom je to jina pohadka :-) Ale ja prave znam hodne pripadu kdy je to presne naopak - auto vrak, ale hifarna za 30 tacu to jisti... :-)
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron