Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Darcek Mazde...

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Darcek Mazde...

Poslaťod TomAnt » Str Dec 31, 2003 2:22 am

Cafte, ked uz sa tu tak bavite o tych vyfukoch a pod... V tychto mrazoch sa mi stala nemila vec a sice, odisiel mi minuimalne lavy zadny tlmic, po kontrole v servise su naprt oba zadne... No a ked uz to tam bolo tak reku nech mi pozru aj preco mam taky mohutny zvuk :) :) No a vysledok znie: Nutna vymena minimalne zadnych tlmicov, idealne aj prednych, no a na ten zvuk vymena celeho tlmica vyfuku :) No a to najlepsie len prichadza, ako specialita, moje nastavovatelne tlmice... Asi si viete predstavit cenu a moznost zohnania :) takze Mazdulku caka doost pekny darcek pod oneskoreny stromcek... Ale co je zaujimave, vyfuk vychadza najlacnejsie priamo z Mazdy... Inac, doba dodania mojich tlmicov je po objednavke 20 dni :) Holt, za speciality sa plati... Ked to budem mat vsetko porobene dam vediet... Este ze som neutratil tie vianocne premie, ze? :) Takze aby som to zhrnul, co nas caka:
- vymena zadnych, idelne aj prednych (podla ceny) nastavovatelnych tlmicov
- vymena tlmica vyfuku
- vymena ovladaca elektrickych okien (ten uz mam nachystany hadam 4 mesiace :) )
- a podla toho co este zozeniem :) rad by som aj predny blatnik a listu nad nim... ale to by som musel niekde zohnat...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Str Dec 31, 2003 4:29 pm

No jo,TomAnt je ve vatě,to se to pak opravuje :):)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť