Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Spojka...

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Spojka...

Poslaťod Bootleg » Pon Dec 29, 2003 7:26 pm

1. Neviem preco, ale po nastartovani sa mi ozve asi na tri sekundy vrcanie, potom prestane. Pri jazde na 4-ke sa mi okolo rychlosti 50kmh-1 ozyva ako keby jemne piskanie, ked pridam alebo uberiem plyn, prestane to. Moze to byt spojkou? Kupoval som komplet novu v lete.. Please help.

2. Kto mi vie poradit nejaky sprej na blok motora? (nie hlava, ani kryt hlavy). ThanX
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Str Dec 31, 2003 2:13 am

Caf Steve, to vrcanie po starte, pokial dobre viem je nahananie tlaku do brzd, robi to aj mne aj Martinovi... a spravi ti to aj po prudkom brzdeni, vyskusaj...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Str Dec 31, 2003 4:30 pm

Mě to taky vrčí..:)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Bootleg » Str Dec 31, 2003 6:38 pm

to TomAnt: BTW, uz mam opravene stlpiky a nove original sklo Mazda, jedna kraaaasa! :) Ale niekedy na jar/leto davam robit cele auto, vsetko pojde von, interier, motor, dam celu novu kabelaz z GT (co sa bude hodit), nove predne sedadla a calunenie dveri a ked sa mi podari, tak aj tempomat. :) Potom by som mal zalusk na pneumaticke pruzenie (ako na S-Klasse), da sa to objednat aj na 626 (z Japonska). Takze velke plany na buduci rok.. :) Inak pekneho Silvestra Ti prajem, ak este pozries stranky pred polnocou, inak pekny Novy rok. Chi chi.. :)

PS: Od 2. do 5. som v BA..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron