Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Chladic z Comprexu na GE?

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Chladic z Comprexu na GE?

Poslaťod Robert » Ned Dec 21, 2003 12:33 am

Zdar chlapi, dneska mi zacala nekde tect voda u chladice a zjistil jsem, ze to neni original na GE, kterou mam, ale z dizlu Comprex? Myslite, ze to muze v nejakym smeru vadit, ze to je s Comprexu? Predchozi majitel menil chladic, ale duvody neznam. Resim taky to spatny topeni ted v zime, tak premyslim jestli na to nemuze mit vliv ten chladic s Comprexu?
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod George » Ned Dec 21, 2003 6:06 pm

Kup si nový. Já ho musel koupit taky celý nový protože mi prasnul a to za jízdy. Je lepší koupit ten co tam opravdu patří a neriskovat že to někde uvaříš a foukne ti těsnění pod hlavou nebo ji nedejbože celou skřížíš. Ja ho koupil v replice za 4200 a můžu ti dát i číslo na to vrakoviště kde sm ho koupil. Maj kontak na nějakou firmu která je vyrábí. Sami mi ho nedaj protože na nich rejžujou ale i tak 4200 za novej dobrá cena. A pošlou ti ho i dobírkou.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Robert » Ned Dec 21, 2003 11:30 pm

Kua... tak uz se stalo a na boku mi cely popraskal, takze zitra valim ke znamymu do servisu a bude se tam kupovat novy (ne original,ale repliku) a bude asi klid. Ted me dochazi ty problemy s topenim, ktery jsou taky dany tim chladicem. Tady v Brne tipuju ten chladic tak na 5tis. uvidime, jeste dam vedet jak to dopadlo.
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod George » Pon Dec 22, 2003 1:03 am

Když bude drahej tak napiš a já ti dám kontakt na ti kluky. Jak říkám - za 4200 uplně novej (replika) - bez toho čidla co je dole vedle tý hadice ale to necháš původní.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Robert » Pon Dec 22, 2003 6:29 pm

Tak chladic 4800 uplne novej, to myslim je dobra cena, ne? Jiank me mechanik teprve ted prisel na to, ze mezi motorem a chladicem neni termostat! Jsem myslel, ze si ze me dela prdel, ale je to tak, fakt tam nebyl. Proc? Chladic byl uz starej a ucpanej a byl spatnej obeh, takze to nekdo (asi predchozi majitel) oddelal a tim se vyhnul problemum s obehem, ale samozrejme, ze motor ted v zime se nidky poradne nezahral a uz vubec ne pri jizde po meste, takze to topilo na prd. Me to bylo hned jak jsem to koupil divny, ze to spatne topi a duvod je na svete! Neni termostat. Co na to rict, asi nic.
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Robert » Pon Dec 22, 2003 6:31 pm

...navic puvodni chladic byl uz starej smejd a jeste spravovanej - letovanej a protikalo to prave v tech svarech, ktery uz nevydrzeli a praskli. Nejlepsi reseni je ten starej hodin do pr... a bude pro vzdy klid.
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod George » Pon Dec 22, 2003 11:20 pm

Já ten starej zase tmelil nějakým spešl sráčem na chladiče. Praj brutálně pevný psali. Ten tmel pak rupnul a já to skoro upek a mohl sem mít kupu problémů. Tak sem za 4 200 koupil novej chladič a mám vystaráno :).
Holt nový je nový.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Robert » Uto Dec 23, 2003 1:43 am

Presne tak, novy je vzdy novy, ale nekdy vzhledem ke stavu disponibilni castky na ucte nebo penezenky :) se to musi resit jak to jde.
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Honza » Uto Dec 23, 2003 10:42 am

Jo to můj chladič vypadá velice velice zachovale..původní nejspíš nebude..:)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť