Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

zotrvačník

Tuning technických častí vozidla, motor, podvozok atď...

Moderátor: George

Poslaťod TomAnt » Uto Jún 06, 2006 9:31 am

Suky píše:
jana píše:neviem tu s tým dobre narábať, tak sa ospravedlňujem!
No, nám sa audi páči - veď 100 ľudí, 100 chutí! Hrča to nie je - ten zotrvačník sa začal kaziť po 325000km a zmene majiteľa - zmena jazdy! A mimochodom - keď nevieš jazdiť, potom je auto hrča!
Konečně někdo Doktora prokoukl :chacha

:chacha preeeesne, uz bolo na case :ho: :lol
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Hosť » Štv Jún 08, 2006 7:12 am

ten profil skúsim a k tomu fašistovi - celkom si s ním rozumieme - ja som bola punk a priateľ diskotechnomaniak a o.k. No a na veterána jazdí celkom fajn! Kto zaviedol pravidlo : čím viac najazdených km, tým staršie, há? Myslím, že viem, o čom píšem :jamaica
Hosť
 

Poslaťod Doktor » Štv Jún 08, 2006 9:03 am

Anonymous píše:ten profil skúsim a k tomu fašistovi - celkom si s ním rozumieme - ja som bola punk a priateľ diskotechnomaniak a o.k. No a na veterána jazdí celkom fajn! Kto zaviedol pravidlo : čím viac najazdených km, tým staršie, há? Myslím, že viem, o čom píšem :jamaica


??

Ja som punk stále, A4 je už myslím štvrté auto, na ktorom som dal minimálne 100 000km, a keď to zoberieme ako jednotku km, na jednu jednotku bol u neho počet závad jednoznačne najvyšší. A to bolo jediné kupované ako úplne nové s 0km na tacho. Takže dúfam, že tiež viem o čom píšem.

To je ale dosť nepodstatné, už máte ten zostrvačník? Už to jazdí?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod PePa » Štv Jún 08, 2006 2:27 pm

Skusil by som sa pozriet na ceny v Rakusku. Je tam plno firiem, ktore predavaju neorig. diely na takmer vsetky auta. (napr. Wolf, Birner atd.). Urcite to tam kupis lacnejsie ako v znackovom.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Hosť » Pia Jún 09, 2006 7:11 am

Ja som nechcela nikoho urayiť! Ani Doktorka! Len mám toho teraz trochu viac + žiarlivé kolegyne v prechode! A to je dosť :hanged !

Ten zotrvačník nemáme, lebo... v jednom servise robí taký mladík a povedal nám, že stojí "6.000" SK!!! Lenže, zabudol nám povedať, že je nový a že sa ešte nevyzná v papieroch...bla! Takže ho môžeme mať zasa za 39.000SK, čo je úžasné. Skúsime asi to Rakúsko. Dik!

Idem workovať, lebo ma zožerú :(
Hosť
 

Poslaťod Doktor » Pia Jún 09, 2006 10:24 am

Anonymous píše:Ja som nechcela nikoho urayiť! Ani Doktorka! Len mám toho teraz trochu viac + žiarlivé kolegyne v prechode! A to je dosť :hanged !


Ale Doktora a uraziť? To by si sa musela dievka moja inak snažiť. To sa Doktor skor nasere, keď niekto trepe dve na tri...

Postup pre kolegyne v prechode - povedz im, že sa prechádza na zelenú, na prechode na nestojí, lebo ich niečo zabije, a kúp im mentolovú žuvačku, aby mali radosť. Na druhú stranu mám pre ne dobrú správu - je koniec všetkým tenziám - premenštruačnej, menštruačnej aj postmenštruačnej. :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod cajnik » Pia Jún 09, 2006 10:59 am

Doktor píše:Ale Doktora a uraziť? To by si sa musela dievka moja inak snažiť. To sa Doktor skor nasere, keď niekto trepe dve na tri...
Postup pre kolegyne v prechode - povedz im, že sa prechádza na zelenú, na prechode na nestojí, lebo ich niečo zabije, a kúp im mentolovú žuvačku, aby mali radosť. Na druhú stranu mám pre ne dobrú správu - je koniec všetkým tenziám - premenštruačnej, menštruačnej aj postmenštruačnej. :lol


hehe doktore mas svoj den? rozmyslam nad zalozenim tvojho fanklubu hehe :koule :tlesk:
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Doktor » Pia Jún 09, 2006 11:03 am

cajnik píše:
hehe doktore mas svoj den? rozmyslam nad zalozenim tvojho fanklubu hehe :koule :tlesk:


Aký deň? Myslíš, či si mením Tampax? :jamaica
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod cajnik » Pia Jún 09, 2006 11:09 am

Doktor píše:
cajnik píše:hehe doktore mas svoj den? rozmyslam nad zalozenim tvojho fanklubu hehe :koule :tlesk:

Aký deň? Myslíš, či si mením Tampax? :jamaica

:lol
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod jana » Štv Jún 15, 2006 6:45 am

prosím Vás, čo mám robiť?!? Môj nastávajúci sa rozhodol, (resp. príde k tomu. kedže si dal dve možnosti) -
1. buď vyberie ten venček zo zotrvačníka a dá ho tam len taký ( máme pokazené záťaže ale to neva) alebo
2. predáme ju, Krásavicu :cry
Poondiatý zotrvačník - viete, čo je najlepšie - ešte sme tú vec, ten Z ani nevideli, ALE cez víkend sa to chystá rozobrať!! Som zvedavá, koľko šróbičkov nám ostane! A možno aj na poskladanie druhej A6! NO!
jana
 

Poslaťod EDU » Štv Jún 15, 2006 9:07 am

Tak to bych chtel vedet jak dopadne...
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Black » Štv Jún 15, 2006 9:57 am

cajnik píše:
Doktor píše:Ale Doktora a uraziť? To by si sa musela dievka moja inak snažiť. To sa Doktor skor nasere, keď niekto trepe dve na tri...
Postup pre kolegyne v prechode - povedz im, že sa prechádza na zelenú, na prechode na nestojí, lebo ich niečo zabije, a kúp im mentolovú žuvačku, aby mali radosť. Na druhú stranu mám pre ne dobrú správu - je koniec všetkým tenziám - premenštruačnej, menštruačnej aj postmenštruačnej. :lol


hehe doktore mas svoj den? rozmyslam nad zalozenim tvojho fanklubu hehe :koule :tlesk:
Ty jsi se zbláznil :roll :koule :hanged fanclub pro Doktora :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Technika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron