Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

16% výkonu navíc a 31% spotřeby dolů !!!

Tuning technických častí vozidla, motor, podvozok atď...

Moderátor: George

Poslaťod whitex » Ned Dec 18, 2005 6:26 pm

George! Lépe bych to nikdy nevystihnul... :stour
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod matey » Pon Dec 19, 2005 11:47 pm

runner píše:Prodam levne tuningovou lepici pasku AsphaltShredder 2000 , omota se tim privod paliva a nesnizi to spotrebu, ale vykon to zvysi asi, o 25%. Pouziva se tp v montsre trucks a zarucene to funguje. Jedna se o posledni novinku v materialovem inzenyrtsvi - material se napred sam "nasmeruje" podle toku paliva, nasledne zesiluje elektromagenticke pole zeme a pouziva ho k "srovnani" molekul palivaa jejich mirnemu urychleni. Na prvni pohled pripominajici klasickou ceskou "izolacku", ale vysledky jsou fnatasticke. :twisted
:hihi: :koule :hihi:
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Zoran » Pon Dec 19, 2005 11:57 pm

matey píše:
runner píše:Prodam levne tuningovou lepici pasku AsphaltShredder 2000 , omota se tim privod paliva a nesnizi to spotrebu, ale vykon to zvysi asi, o 25%. Pouziva se tp v montsre trucks a zarucene to funguje. Jedna se o posledni novinku v materialovem inzenyrtsvi - material se napred sam "nasmeruje" podle toku paliva, nasledne zesiluje elektromagenticke pole zeme a pouziva ho k "srovnani" molekul palivaa jejich mirnemu urychleni. Na prvni pohled pripominajici klasickou ceskou "izolacku", ale vysledky jsou fnatasticke. :twisted
:hihi: :koule :hihi:


:tlesk: vtipalek
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod whitex » Uto Dec 20, 2005 12:02 am

Zoran píše:
matey píše:
runner píše:Prodam levne tuningovou lepici pasku AsphaltShredder 2000 , omota se tim privod paliva a nesnizi to spotrebu, ale vykon to zvysi asi, o 25%. Pouziva se tp v montsre trucks a zarucene to funguje. Jedna se o posledni novinku v materialovem inzenyrtsvi - material se napred sam "nasmeruje" podle toku paliva, nasledne zesiluje elektromagenticke pole zeme a pouziva ho k "srovnani" molekul palivaa jejich mirnemu urychleni. Na prvni pohled pripominajici klasickou ceskou "izolacku", ale vysledky jsou fnatasticke. :twisted
:hihi: :koule :hihi:


:tlesk: vtipalek


No podle mě má naprostou pravdu.... to není klasická česká obyčejná izolačka...
To je speciální našlapaná izolepa z taiwanu, tzv. "Telepáska" - Ať žije Tom a Bob :lol :lol :lol
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Yenix » Uto Dec 20, 2005 1:46 pm

Nevim cemu se vsichni smejete. To nikdo mimo me nedokaze pochopit nejlepsi vynalez techniky v posledni dobe... ? :(
:chacha
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod bory » Uto Dec 20, 2005 2:53 pm

Když už jste u těch moskvičů,já měl jako první auto žigula,to je skoro to samý.Ale co se týče té plechové vrtulky,tak jsem ji testoval na mém druhém autě,škodovce.Dokonce jsem měl i nějakou izolepu a váleček s magnety na hadičku přívodu paliva.Nic se oproti normálu nestalo.Jen jsem měl lehčí kapsu :lol .
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod matey » Uto Dec 20, 2005 2:59 pm

bory píše:Když už jste u těch moskvičů,já měl jako první auto žigula....
Jó Sovětskej Svaz, ten nás zásoboval!!! I já jsem kdysi od rodičů utrpěl Moskviče a skoro dva roky s ním musel jezdit - než jsem upgradoval na fantastickou Š100 :D Jasně že jsem zkoušel vějířky i vrtulky, to byla tenkrát taková móda. Naštěstí gratis, všechno home made podle plánků v "Urob si sám" :oops
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod whitex » Uto Dec 20, 2005 9:32 pm

matey píše:
bory píše:Když už jste u těch moskvičů,já měl jako první auto žigula....
Jó Sovětskej Svaz, ten nás zásoboval!!! I já jsem kdysi od rodičů utrpěl Moskviče a skoro dva roky s ním musel jezdit - než jsem upgradoval na fantastickou Š100 :D Jasně že jsem zkoušel vějířky i vrtulky, to byla tenkrát taková móda. Naštěstí gratis, všechno home made podle plánků v "Urob si sám" :oops

Jooo "Urob si sám" - Dnes se to jmenuje "Kutil mechanik" :lol
Kromě názvu se změnila akorát cena - obsah je zhruba stejný.... :lol
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Alevin » Pon Jan 09, 2006 4:27 pm

Má tady někdo kontakt na čip- tuning motoru u Mazdy V6 3l 226ps Díky[img]
Obrázok užívateľa
Alevin
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Dec 30, 2005 3:12 pm
Bydlisko: Kolín, CZ

Poslaťod TomAnt » Pon Jan 09, 2006 4:43 pm

Alevin píše:Má tady někdo kontakt na čip- tuning motoru u Mazdy V6 3l 226ps Díky

Ja osobne by som ziadnemu ciptuningu na tento motor neveril, aj keby ti ho hned niekto ponukal... Preco? Pretoze to nie je zrovna motor, ktory sa tu vyskytuje bezne a s ktorym ma kazdy druhy ciptuner "skusenosti". Jo a urcite by som to nedaval nejakemu garazmajstrovi, ktory ti bude tvrdit: "Hele, ja mam jako fakt dobrej jako soft, napojime to kabelem k mymu notasku a jako fakt ti to vytunime jako, vole. To pojede jak kraaaava, ty fakt jo."
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod cajnik » Pon Jan 09, 2006 4:45 pm

Tych 226ps musi "jet jak krava"! Na co ciptuning?
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Pon Jan 09, 2006 4:54 pm

cajnik píše:Tych 226ps musi "jet jak krava"! Na co ciptuning?

Inac, ako sme uz raz povedali Lubosovi1, ak chce vyssi vykon, mal si kupit lepsie auto, s vykonnejsim motorom. K tej M6 ako alternativu vidim Subaru Impreza WRX, mozno aj STi, podla financii :)

Lebo, zmenit charakteristiku motora mozno niekto zvladne, nahratim novej mapy, ale... Bude to odladene na ostatne casti? Bude stihat podvozok, spojka, prevodovka? Ja by som si napriklad na mojom aute nedovolil uz dvihat vykon motora, myslim ze prevodovka dostava zaberat uz aj takto...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Pon Jan 09, 2006 5:19 pm

No já úplně miluju týpky, co si nechaj chipnout motor, který je už tak dost silnej... A na například brzdy, nebo tlumiče nedaj ani korunu...
- To už pak nejde o životnost třeba převodovky, ale o životnost řidiče a řidičů kolem něho...

Tím samozřejmě nechci říct, že je to tvůj případ Alevin...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod dabel » Pon Jan 09, 2006 6:06 pm

No ale hlavne chiptuning na atmosfericky motor je hlupost...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod whitex » Pon Jan 09, 2006 6:12 pm

dabel píše:No ale hlavne chiptuning na atmosfericky motor je hlupost...
Přesně... Navýšení výkonu minimální a akorát to stojí rel. dost peněz... A to nemluvím o tom, že to ten motor o docela dost víc likviduje...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Technika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť