Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 Wagon MZR-2.0 CD PODVOZOK

Tuning technických častí vozidla, motor, podvozok atď...

Moderátor: George

Mazda 6 Wagon MZR-2.0 CD PODVOZOK

Poslaťod madobulik » Štv Okt 22, 2009 9:40 am

Dobry den, asi budem na tomto fore jediny, ale chcel by som poprosit o radu, kde by mi vedeli upravit podvozok na mojej novej mazde ale opacnym smerom , to znamena od tvrdeho k mäkšiemu . Mam Mazdu 6 wagon MZR 2.0 CD, rok vyroby 2009 , vybava GTA a bohuzial som absolutne frustrovany s tvrdosti podvozku. Uz som vymenil 18" kolesa za 17" ,ale zistil som, ze pri takom podvozku mi nepomozu ani 14" balony . Ak by ste mi vedeli poradit firmu, ktore by vedela vymenit pruzenie ,tak aby to bolo aspon trochu mäkšie, bol by som vam vdacny. Inak asi budem musiet to auto predat, fakt nemam chut sa nechat niekolko rokov otriasat ako na tankodrome.
Dakujem
Martin
madobulik
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Okt 22, 2009 9:32 am

Poslaťod solino2 » Štv Okt 22, 2009 4:04 pm

to si nevedel predtym ako si ju kupoval??? hmm predat auto koli takejto podla mna hluposti by ma v zivote nenapadlo. Nemysli pri jazdeni na hluposti ale uzivaj si tu jazdu v takom kraaaaasnom aute :) :) :)
Mazda 6 2,3i Sport
Obrázok užívateľa
solino2
Komunikátor
 
Príspevky: 547
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:01 pm
Bydlisko: Slovensko - Vráble
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod david.gta » Štv Okt 22, 2009 8:06 pm

A včem si jezdil před mazdou ? To já spíš přemýšlím o přitvrzení ať to líp drží v zatáčkách. :o) Koupil si už někdo originální sportovní pružiny mazda ?
Obrázok užívateľa
david.gta
Prispievateľ
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Štv Nov 13, 2008 7:18 pm
Bydlisko: Jižní morava

Poslaťod JodiBB » Pia Okt 23, 2009 6:43 am

david.gta: to se ti zda ze to nedrzi dobre v zatackach? :sok:
Mazda6 2.5i GTA R2 sedan ebony
Obrázok užívateľa
JodiBB
Pisateľ
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Apr 04, 2009 7:38 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod david.gta » Pia Okt 23, 2009 7:33 pm

Drží parádně v zatáčkách , rozblikat stabilizační systém v létě na suché vozovce je téměř nemožné, ale přece jenom se to to trochu naklání , když se víc zabere.
Obrázok užívateľa
david.gta
Prispievateľ
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Štv Nov 13, 2008 7:18 pm
Bydlisko: Jižní morava

Poslaťod solino2 » Sob Okt 24, 2009 3:22 pm

david.gta píše:A včem si jezdil před mazdou ? To já spíš přemýšlím o přitvrzení ať to líp drží v zatáčkách. :o) Koupil si už někdo originální sportovní pružiny mazda ?


mazda dava podvozok HR teda aspon ja mam od mazdy HR
Mazda 6 2,3i Sport
Obrázok užívateľa
solino2
Komunikátor
 
Príspevky: 547
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:01 pm
Bydlisko: Slovensko - Vráble
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod martin323 » Štv Nov 19, 2009 8:48 am

mne sa zda ze dava pruziny EIBACH

no ale k teme, mozno by som skusil pozriet KONI FSD, dost vazne na tymito tlmicmi rozmyslam, co sa cital recenzie ludi, mno a pisu ze su super.. na dobre ceste tvrde, na rozbitej sa otvoria.. dokonca pisu ze mozes pouzit o cislo vacsi priemer disku pri rovnakom pohodli..
mazda 6 gy 2.0 mzr-cd
mazda 323 bj 1.6 sedan
Obrázok užívateľa
martin323
VIP 2009
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Štv Mar 17, 2005 9:49 pm
Bydlisko: ba

Poslaťod Shr3k » Uto Dec 22, 2009 9:01 pm

Mazda montuje jako originál Eibach Pro Kit. Mám ho na aktuální šestce a měl jsem ho i na bývalé pětce.
2004 Mazda3 Sedan 1.6 MZ-CD Touring, Sparkling Silver, 2007 Mazda5 2.0 MZR-CD GT Active, Sunlight Silver - už ne
2009 Mazda6 Wagon 2.2 MZR-CD GTA, Crystal Pearl White
Obrázok užívateľa
Shr3k
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Pon Máj 02, 2005 11:42 am
Bydlisko: Praha (Pardubice, Chrudim, Otrokovice)

Poslaťod curda » Str Jan 13, 2010 2:37 pm

ja mam mazdu 6 sedan r.v 2008 GTA 2,5i ,a teda ja tam nemam podvozek s traktora,nejezdil si predtym nahodu z nejakym peugeotem ten ma sedacky ze sa do nich zaboris jak do sena.mazda ma vyborny podvoek tuhost je primerana a jazdne vlastnosti su vynikajuce.ja su z moju mazdicku maximalne spokojny.pocuj nenechali ti nahodu medzi pruzinama podlozky ked sa auto prevazalo na lodi lebo uz aj taky problem sa stal ale ne u mazdy.sranda co?tak sa maj a hodne stastnich kilometrov
curda
Čitateľ
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Feb 08, 2009 7:32 pm
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Späť na Technika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť