Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Konecne tuning pro vsechny!

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Poslaťod Kris » Str Dec 21, 2005 4:57 pm

dabel píše:
Doktor píše:Ver tomu, že V6 ani V8 nedrnčí. A sú to už common rail.

No jeden V6 common rail poznam celkom dobre a veruze si pri jazde po meste to svoje kadli-kadli furt brble :lol


Preco vlastne diesle tak rachotia? :roll
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Doktor » Str Dec 21, 2005 6:13 pm

dabel píše:
Doktor píše:Ver tomu, že V6 ani V8 nedrnčí. A sú to už common rail.

No jeden V6 common rail poznam celkom dobre a veruze si pri jazde po meste to svoje kadli-kadli furt brble :lol


No hej, SAAB, ale ta spotreba, zatah, pri tych tvojich mega km/rok by si dost usetril, priatelu. Ja nehovorim, ze benzin nie, bozechran, 7000rpm je proste 7000rpm, ale podla mna kazdy ma svoje. Tak nejako sa na to pozeram. Ja som bol teraz na dovci, 4 osoby, truhla jak sfina na streche, vietor, sneh, dialnica ked sa dalo aj 180, priemerka 8,5. Chapeme sa? O tom sa moze Xedosu alebo Honde iba snivat. Peace
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod dabel » Str Dec 21, 2005 6:17 pm

Doktor píše:No hej, SAAB, ale ta spotreba, zatah, pri tych tvojich mega km/rok by si dost usetril, priatelu. Ja nehovorim, ze benzin nie, bozechran, 7000rpm je proste 7000rpm, ale podla mna kazdy ma svoje. Tak nejako sa na to pozeram. Ja som bol teraz na dovci, 4 osoby, truhla jak sfina na streche, vietor, sneh, dialnica ked sa dalo aj 180, priemerka 8,5. Chapeme sa? O tom sa moze Xedosu alebo Honde iba snivat. Peace

No vyckaj pan Velkomozny - ja diesle rozhodne nezatracujem. Ak by som kupoval nove auto, jednoznacne by to ropak bol :hura Ale do velikanskeho luxusneho auta velkosti A8 podla mna patri tichucky benzin :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Doktor » Str Dec 21, 2005 6:27 pm

dabel píše:No vyckaj pan Velkomozny - ja diesle rozhodne nezatracujem. Ak by som kupoval nove auto, jednoznacne by to ropak bol :hura Ale do velikanskeho luxusneho auta velkosti A8 podla mna patri tichucky benzin :lol


To je prave nazor, ktory si myslim, ze sacina byt dost staromodny - radim skusit A8 4.2 TDI. Ide o to, ze benzin uz asi lacnejsi nebude. No samozrejme, ze by sa mi pacilo na dvore RS4, ale ako ovela realnejsie vidim A4/A6 3.0 TDI. Chapeme sa. P.S. Ja samozrejme viem, ze diesel nezatracujes. Hondu a Xedos som uviedol iba ako priklad.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Predchádzajúci

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť