Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Konecne tuning pro vsechny!

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Poslaťod Honza » Ned Nov 07, 2004 12:23 am

George píše:jinak tuneři říkaj - kola dělají auto a podle motoru poznáš majitele
Prase motor ......................... :spik2: :spik2:


Já jsem jenom poloviční prase.. :lol: Mám aj natřeno stříbřenkou.. :o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Black » Ned Nov 07, 2004 12:25 am

Ještě,že nejsem tunner,protože dneska jsem viděla pubertální dítka v tisícovce škodovce předělané na ferrari a byl to hnus a ohrožení silníčního provozu.Jak řidič,tak auto. :fuck:
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Ned Nov 07, 2004 12:26 am

Honza píše:
George píše:jinak tuneři říkaj - kola dělají auto a podle motoru poznáš majitele
Prase motor ......................... :spik2: :spik2:


Já jsem jenom poloviční prase.. :lol: Mám aj natřeno stříbřenkou.. :o)
:tlesk: :tlesk: Bravo. Si na dobrý cestě Obrázok
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Ned Nov 07, 2004 1:14 pm

Čistý motor = fungujúci motor, pekný motor, zachovalý motor. End. A takisto môžem pokračovať...ošetrený podvozok, nápravy, tiahla, stabilizátory a pod.=fungujúce, pekné, spoľahlivé a pod.. :o) A tuning? Pokiaľ ide o tuning, ktorý motoru prospeje viac ako sériové naladenie (napr. odľahčená remenica :wink: ), tak nie je čo riešiť.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Black » Ned Nov 07, 2004 3:47 pm

Steve píše:Čistý motor = fungujúci motor, pekný motor, zachovalý motor. End. A takisto môžem pokračovať...ošetrený podvozok, nápravy, tiahla, stabilizátory a pod.=fungujúce, pekné, spoľahlivé a pod.. :o) A tuning? Pokiaľ ide o tuning, ktorý motoru prospeje viac ako sériové naladenie (napr. odľahčená remenica :wink: ), tak nie je čo riešiť.

Já si autíčka udržuji ve výborném technickém stavu.Nemám ráda,když na nich není něco v pořádku.Už kvůli mému dobrému pocitu a ohleduplnosti k ostatním účastníkům silničního provozu. A co se týče tunningu,nemám ho ráda u 626,kam se nehodí,ale nejsem úplně proti např. u 323 či RX-7,RX-8.Nádherně vytuněnou Mazdičku má Rederix,to pak ano je fakt moc krásná,ale dělat z 15 let staré (pardon dámy v nejlepších letech) Mazdičky GD nové autíčko o fakt nejde i když si ji zde každý člen udržuje v perfektním stavu,tak nové autíčko z ní už bohužel nikdy nebude :( .A tomu tunning nepomůže.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Ned Nov 07, 2004 3:48 pm

Black, aj zo starého auta sa dá urobiť lepšie, ako nové..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Black » Ned Nov 07, 2004 3:55 pm

Steve píše:Black, aj zo starého auta sa dá urobiť lepšie, ako nové..

:nene: :nene: :nene:
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Ned Nov 07, 2004 4:50 pm

Nuž dobre, každý má svoj názor, ja viem, čo som videl pri rezaní 8-ročnej GE-čky a porovnal som to s 8-ročnou Feliciou.. rozdiel je gigantický! Najmä čo sa týkaplošných a objemových porúch štruktúry kovu, predpokladám, že Felicie mali veľa vakancií v štruktúre, čoho výsledkom je napr. aj hrdza a praskanie materiálu.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod George » Ned Nov 07, 2004 4:54 pm

Steve píše:Nuž dobre, každý má svoj názor, ja viem, čo som videl pri rezaní 8-ročnej GE-čky a porovnal som to s 8-ročnou Feliciou.. rozdiel je gigantický! Najmä čo sa týkaplošných a objemových porúch štruktúry kovu, predpokladám, že Felicie mali veľa vakancií v štruktúre, čoho výsledkom je napr. aj hrdza a praskanie materiálu.
Felicie je takovej karosářsky upravenej favorit.Hrozně rychle a hodně reznou (obvzláště páty dveře).Jinak škoda že nebyla felda jako kupé nebo v RS verzi.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Ned Nov 07, 2004 9:42 pm

Hlavně že to říká člověk kterej po technický stránce autům vůbec nerozumí :!!:

Za nový díly sem utratil víc než ty své GFko tak mi neříkej že se nedá udělat ze starýho auta nový.[/quote]
Georgi já si dovolím namítnout ,že narozdíl od tebe mám technické vzdělání. A kolik jsem utratila za svoje GF po tom ti je prd. :chol: A když někdo prohlašuje,že udělá ze starého auta nové tak sprostě lže. To je jak kdyby někdo tvrdil,že z osmdesátiletého dědečka udělá miminko.Zbytečně plýtváš penězi někde ,kde by jsi nemusel.Raději si kup novou Mazdičku a uděláš lépe. :spik2:
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Pon Nov 08, 2004 12:57 am

Problem je len v tom ze clovek si zalubi nejake auto ale ked sa uz nevyraba co ma robit...samozrejme ze by som ho chcel nove, jasal by som keby existoval nastupca xedosu, ale ked raz nie je, co mam robit.
6stka zdaleka nie je taky ulet a sok vzhladom na rok 2002 ako bol xedos na rok 1992. Pozrite si masserati ako vyzeraju to je design. :ha:
Keby sa vyrabali stale este GDcka, mozno by si ich ludia kupovali.
Z toho ma napada ze vlastne skoda ze automobilky tak prudko koncia s jednym modelom a hned dalsi. Mne sa zda ze keby sa dodnes vyrabali niektore fakt dobre auta ale pritom modely 10 15 rocne ze by mohli byt naozaj za babku. Ale z coho by potom asi tie automobilky zily ze ano..nezazlievam im to..to su ekonomicke zakonitosti. :|
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod George » Pon Nov 08, 2004 1:18 am

byla by to nuda dělat pořád jeden model ne ? Sem rád že automobilky děljí pořád něco nové.Nové technologie si žádají nové modely.Tak to holt je.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Pon Nov 08, 2004 1:37 am

George píše:byla by to nuda dělat pořád jeden model ne ? Sem rád že automobilky děljí pořád něco nové.Nové technologie si žádají nové modely.Tak to holt je.


To jo..Ale takový nový GD coupe za rozumnou cenu :jo ..Výbavou a bezpečností (vyjma airbagu) se vyrovná a i předčí auta kompaktní třídy,takže takovej propadák by to nebyl.. :o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Pon Nov 08, 2004 1:44 am

Honza píše:
George píše:byla by to nuda dělat pořád jeden model ne ? Sem rád že automobilky děljí pořád něco nové.Nové technologie si žádají nové modely.Tak to holt je.


To jo..Ale takový nový GD coupe za rozumnou cenu :jo ..Výbavou a bezpečností (vyjma airbagu) se vyrovná a i předčí auta kompaktní třídy,takže takovej propadák by to nebyl.. :o)
Myslíš jako nový? Popravdě coupe v GDčku je docela hezký auto takže přidat pár elktronickej blbostí ASR,EBD a tak a udělat nějakej hezkej facelift + xenony a lepší podvozek a byl by z toho super novej model.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Str Nov 10, 2004 12:20 am

Steve píše:Nuž dobre, každý má svoj názor, ja viem, čo som videl pri rezaní 8-ročnej GE-čky a porovnal som to s 8-ročnou Feliciou.. rozdiel je gigantický! Najmä čo sa týkaplošných a objemových porúch štruktúry kovu, predpokladám, že Felicie mali veľa vakancií v štruktúre, čoho výsledkom je napr. aj hrdza a praskanie materiálu.


To ma celkom zaujíma, čo také?
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť