Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Konecne tuning pro vsechny!

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Poslaťod Zoran » Uto Dec 20, 2005 12:27 am

Black píše:
George píše:
Black píše:No kluci já vám nechci brát iluze,ale tunning pro všechny určitě ne. Já bych si tunningem svoje autíčka neničila,ale kdo chce a komu není rady,tak ať si tuní :lol: :lol: :lol: . Nejsou všichni příznivci tunningu. Jsou i tací,kteří chtějí mít auto přirozené a původní. :wink:
myšleno tuning pro všechny kdo chtejí.A nevnucuj nám pořád svůj názor že tuning je ničení auta.Tady si v sekci TUNING tak se kousni do jazyka a raději mlč a nepomlouvej to se nám, lidem v týhle sekci líbí a o čem debatíme.

George klídek a nevztekej se zase ,že se někdo vyjádřil jinak než je ti to milé.Nadpis zní tunning konečně pro všechny ,ale není tam psáno pro všechny,co chtějí,ale pro všechny a to je velký rozdíl.Toto fórum je přístupné všem a nejen vyznavačům tunningu,tak musíš počítat s tím ,že se každý může svobodně vyjádřit. Tak prosím nezuř. Já tunning prostě nemusím.


Tak to si asi nepochopila vyznam toho pre vsetkych! Ide napr. o to ze ja som mal velky problem zohnat hocijaku tunningovu vec na moju 323 BA S ale nakoniec som nasiel firmu kde mi to na zakazku urobili, ale najst taku firmu neni sranda, vsetci maju veci na same skodule, volkswageny a pod. malo na mazdu!
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Uto Dec 20, 2005 12:37 am

Zoran píše:
Black píše:
George píše:
Black píše:No kluci já vám nechci brát iluze,ale tunning pro všechny určitě ne. Já bych si tunningem svoje autíčka neničila,ale kdo chce a komu není rady,tak ať si tuní :lol: :lol: :lol: . Nejsou všichni příznivci tunningu. Jsou i tací,kteří chtějí mít auto přirozené a původní. :wink:
myšleno tuning pro všechny kdo chtejí.A nevnucuj nám pořád svůj názor že tuning je ničení auta.Tady si v sekci TUNING tak se kousni do jazyka a raději mlč a nepomlouvej to se nám, lidem v týhle sekci líbí a o čem debatíme.

George klídek a nevztekej se zase ,že se někdo vyjádřil jinak než je ti to milé.Nadpis zní tunning konečně pro všechny ,ale není tam psáno pro všechny,co chtějí,ale pro všechny a to je velký rozdíl.Toto fórum je přístupné všem a nejen vyznavačům tunningu,tak musíš počítat s tím ,že se každý může svobodně vyjádřit. Tak prosím nezuř. Já tunning prostě nemusím.


Tak to si asi nepochopila vyznam toho pre vsetkych! Ide napr. o to ze ja som mal velky problem zohnat hocijaku tunningovu vec na moju 323 BA S ale nakoniec som nasiel firmu kde mi to na zakazku urobili, ale najst taku firmu neni sranda, vsetci maju veci na same skodule, volkswageny a pod. malo na mazdu!
Budeš se možná divit, ale pochopila a s Georgem už se o ničem nehádám, není důvod. Jinak souhlasím s tebou, že sehnat nějaký tuningový doplněk na Mazdu vyžaduje nadlidské úsilí a občas i marnou snahu, vím to z vlastních zkušeností :femaleconspiracy , to mi věř 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Uto Dec 20, 2005 2:56 pm

Steve píše:Black, aj zo starého auta sa dá urobiť lepšie, ako nové..


Od jednej značky asi nie...
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Uto Dec 20, 2005 3:01 pm

Doktor píše:
Steve píše:Black, aj zo starého auta sa dá urobiť lepšie, ako nové..


Od jednej značky asi nie...


Aaaa mame tu prvy problem s diakritikou a gramatikou..
Stevova veta sa da napisat dvoma sposobmi:

1. ... aj zo stareho auta sa da urobit lepsie ako nove

takto to pochopil zrejme Doktor a preto reagoval poznamkou, z ktorej vyplyva, ze to asi nepojde.

2. ... aj zo stareho auta sa da urobit lepsie, ako nove

takto to napisal Steve a tak to asi aj myslel, ze da sa urobit zo stareho auta lepsie auto, ako nove, cize nie lepsie ako nove, ale lepsie ako stare, kvalitou sa blizacie novemu...
(vidite co spravi jedna ciarka?)

:chacha

Sorry, nedalo mi po tych minisporoch okolo garmatiky a diakritiky v inom threade....
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Uto Dec 20, 2005 3:20 pm

Ja som to tak pochopil - proste aj keď máš 15 ročnú haraburdu ako keby práve vyšla z fabriky, určite neprekoná svojho nástupcu - ideálne rovnaká značka a trieda. Určite bodovo može nastať pokles kvality, ale ale ako celok to jednoznačne ide nahor - stačí si porovnať GF a M6 - napríklad brzdy, crash test, blablabla.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Uto Dec 20, 2005 3:51 pm

Doktor píše:Ja som to tak pochopil - proste aj keď máš 15 ročnú haraburdu ako keby práve vyšla z fabriky, určite neprekoná svojho nástupcu - ideálne rovnaká značka a trieda. Určite bodovo može nastať pokles kvality, ale ale ako celok to jednoznačne ide nahor - stačí si porovnať GF a M6 - napríklad brzdy, crash test, blablabla.

O tomto sa nemusime bavit, to je jasne. Inac by to mohli vyvojari zabalit, keby dizajnovali auta horsie ako predchadzajuca generacia... BTW, kedy bude nova generacia Xedosa? :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Str Dec 21, 2005 3:46 pm

TomAnt píše:O tomto sa nemusime bavit, to je jasne. Inac by to mohli vyvojari zabalit, keby dizajnovali auta horsie ako predchadzajuca generacia... BTW, kedy bude nova generacia Xedosa? :ho:



Nikdy, kúp si A8.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Str Dec 21, 2005 3:51 pm

Doktor píše:
TomAnt píše:O tomto sa nemusime bavit, to je jasne. Inac by to mohli vyvojari zabalit, keby dizajnovali auta horsie ako predchadzajuca generacia... BTW, kedy bude nova generacia Xedosa? :ho:



Nikdy, kúp si A8.


A k nemu 10 hrdzavych retazi aby som ho mal cim kazdy den privazovat... 10 sledovacich systemov a sukromneho straznika na 24hod denne co?
A ked uz do takej cenovej kategorie, tak jedine nieco anglicke :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Str Dec 21, 2005 3:57 pm

TomAnt píše:
A k nemu 10 hrdzavych retazi aby som ho mal cim kazdy den privazovat... 10 sledovacich systemov a sukromneho straznika na 24hod denne co?
A ked uz do takej cenovej kategorie, tak jedine nieco anglicke :ho:


Jedine Aston MArtin.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Str Dec 21, 2005 4:08 pm

Doktor píše:
TomAnt píše:
A k nemu 10 hrdzavych retazi aby som ho mal cim kazdy den privazovat... 10 sledovacich systemov a sukromneho straznika na 24hod denne co?
A ked uz do takej cenovej kategorie, tak jedine nieco anglicke :ho:


Jedine Aston MArtin.

O tom presne hovorim, vidim ze sa zhodneme :ho: mimochodom uz som to tu parkrat pisal na fore, ze pre mna je AM znackou No. 1 :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Str Dec 21, 2005 4:19 pm

Doktor píše:
TomAnt píše:O tomto sa nemusime bavit, to je jasne. Inac by to mohli vyvojari zabalit, keby dizajnovali auta horsie ako predchadzajuca generacia... BTW, kedy bude nova generacia Xedosa? :ho:



Nikdy, kúp si A8.

Ked v tej triede, tak jednoznacne Lexus. Nekradnu sa, kvalita tradicne japonska a nema to kazdy mafian ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Doktor » Str Dec 21, 2005 4:20 pm

dabel píše:Ked v tej triede, tak jednoznacne Lexus. Nekradnu sa, kvalita tradicne japonska a nema to kazdy mafian ;)


Nemá quattro a diesel. :(
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod dabel » Str Dec 21, 2005 4:23 pm

Doktor píše:Nemá quattro a diesel. :(

No ale zase nedrnci jak traktor ;) Taky novy GS430 by sa mi asi celkom lubil... (mmch. bol som nalomeny kupit jazdeny GS300)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Doktor » Str Dec 21, 2005 4:37 pm

dabel píše:No ale zase nedrnci jak traktor ;) Taky novy GS430 by sa mi asi celkom lubil... (mmch. bol som nalomeny kupit jazdeny GS300)



Ver tomu, že V6 ani V8 nedrnčí. A sú to už common rail.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod dabel » Str Dec 21, 2005 4:54 pm

Doktor píše:Ver tomu, že V6 ani V8 nedrnčí. A sú to už common rail.

No jeden V6 common rail poznam celkom dobre a veruze si pri jazde po meste to svoje kadli-kadli furt brble :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

PredchádzajúciĎalší

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron