Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Športový podvozok

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Poslaťod relo » Str Aug 09, 2006 3:54 pm

Kua chlapi, vy mate fantaziu :)
Mazda 323F BA 1.5i 16V DOHC Z5 Engine 65kW/88HP 132nM/4000ot.
ICQ 270536924
Obrázok užívateľa
relo
Prispievateľ
 
Príspevky: 377
Registrovaný: Str Aug 11, 2004 5:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Enzo » Str Aug 09, 2006 4:04 pm

O tom je zivot chlape. :lol
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Lobo » Štv Aug 10, 2006 10:44 pm

ja mam tohle a docela spokojenost :mrk
Obrázok
Obrázok
:o)
Obrázok užívateľa
Lobo
Komunikátor
 
Príspevky: 562
Registrovaný: Ned Jan 29, 2006 9:53 pm
Bydlisko: Praha/Mlada Boleslav

Poslaťod SpeedyJ » Pia Aug 11, 2006 12:14 am

njn vatar lobo :lol
SpeedyJ
Opytovateľ
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Aug 03, 2006 1:06 pm

Poslaťod michal » Pon Sep 25, 2006 1:20 pm

Maco222 píše:Este jedno by som chcel.. ze asi tak 90% ludi co sa "rozumie" sportovym podvozkom, teda ja sa ani nahodou netvarim ze o tom viem nieco, hovori ze vsetko trpi atd.. len by som chcel vediet, ako by dokazali urcit cas kym ti odide napr. gulak so seriou a o co skor pri Weitecu.. ale to len btw..
V nemecku, rakusku ale aj inde, kto ma urobene auto, tak tam ma komplet podvozok a na pocet predanych kusov nemyslim, ze tieto upravene auta su v servisoch so im stale nieco odchadza..
Co sa tyka zivotnosti, tak to netusim, dobra otazka, ale podla mna je to individualne, zalezi od ciest, stylu jazdy atd.. mne osobne seria vzdy vydrzala tak cca do 40 - 50.000 km.. brat ma uz 115.000 tie iste tlmice a este su ok. Ja jazdim mesto, on dialnica. Ono ked si das podvozok, tak uvidis sam ze niektore useky uplne vynechas :) napr polka Roznavskej, Patronka, Sancova...


Asi tak ako pise maco... ja mam odjazdenych 30000 a vsetko drzi... no problem. jedine co je problem je ze mam asi trochu posramotene ulozenie tlmicu vpredu, malinko to vrzga pri otacani volantom... ale nemozem potvrdit ze by to bolo tym... az to rozoberiem poviem ako to vyzeralo... jedine na co sa priprav ze budes mat zjazdene pneumatiky z vnutornych stran, teda je nevyhodne obuvat pneu s asymetrickymi vzorkami, lebo pokial nechces kupovat gumy kazdy rok, tak ich potom poprehazdujes... je to dane jednak tym ze ked znizis podvozok tak sa ti akokeby "rozcapi auto" a tiez tym ze nieje dostatocne odpruzenie... ale to je problem kazdeho tvrdeho podvozku. A riesit zavesenie kolies je uplne ina kava potom financne.
michal
Pisateľ
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Str Sep 21, 2005 12:42 pm
Bydlisko: Praha, Košice

Poslaťod Maco222 » Pon Sep 25, 2006 1:27 pm

Ja som ulozenie mal rozbite komplet, tak som dal nove a no problem.. akurat minuly tyzden som sa bol par krat previest a zdalo sa mi ze to auto ide nejako cudne, proste ako jeep, take nejako trasleve do stran.. hovorim kua co jeee? Vsak zo dna na den takato zmena? No niekedy sa to cloveku zda, niekedy je to tak.. tak som isiel na druhy den zasa a zas to iste.. a potom som si vsimol, ze nejaky kkt mi zas rozbal capicku na ventile a mal som tam miesto 2,4 1,6 :( nafukal a zas to jazdi ako ma :)
Co sa tyka toho "rozcapenia", ono sa s tym da pohrat pri odklone a zbiehavosti.. som drvil chalana na geometrii asi 3 hodiny, kym som nebol spokojny a je to ono.. mam odklon 1,2 a nieco urobil aj so zbiehavostou a vpredu mi to gumy zatial nedere.. vzadu to je zas o inom :( tam mam odklom 1,7 a to je uz citit..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod michal » Pon Sep 25, 2006 2:36 pm

Ty koxo tak to pojdem asi s tebou na geometriu... ja som sa s tym vpodstate zmieril, ale pani v mazde zo mna nemali radost, a v podstate ma ukecali nech na to prdim. a problem mam hlavne vpredu...
michal
Pisateľ
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Str Sep 21, 2005 12:42 pm
Bydlisko: Praha, Košice

Poslaťod Maco222 » Pon Sep 25, 2006 3:01 pm

michal píše:Ty koxo tak to pojdem asi s tebou na geometriu... ja som sa s tym vpodstate zmieril, ale pani v mazde zo mna nemali radost, a v podstate ma ukecali nech na to prdim. a problem mam hlavne vpredu...

No mne robili geometriu u nas v robote, takze tolko kolko by to normalne stalo, by si nebol ochotny zaplatit asi.. ale chodim aj na Galvaniho, ako je Combi a ujo sa pohra, ked sa mu nieco prihodi.. a musim ist aj ja, ale az potom, ked odstavim auto, aj kolesa prevazit, nech je to ok..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod michal » Pon Sep 25, 2006 4:01 pm

:) robil som si srandu... v podstate uz len keby som cvakol za cestu, tak to mozem rovno strcit dakomu do vrecka a urobi mi to... ale vravim v podstate som to vyriesil symetrickym vzorom na pneu a prehadzujem to.... no problem v podstate sa s tym jazdi rovnako, akurat mam dojem ze ked su kolaje tak sa ich koli tomu "rozkroku" viac drzi auto...
michal
Pisateľ
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Str Sep 21, 2005 12:42 pm
Bydlisko: Praha, Košice

Poslaťod Maco222 » Pon Sep 25, 2006 4:02 pm

No nemas bydlisko, tak neviem s kade si.. a ono ked su kolaje, tak lietam ako handra ja, tak to by som musel neviem ako rozcapit uz :)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Predchádzajúci

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť