Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

e-shop tunning

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

e-shop tunning

Poslaťod izuel » Sob Apr 29, 2006 9:41 am

Ahoj všichni,

Omlouvám se jestli sem to někde přehlédl,ale nikde sem tady nenasel dulezitou věc :lol

A to nějakej tuningovej on-line e-shop je mi jedno jestli na slovensku nebo v čechách,existuje vůbec nějakej kde na 626ku GE budou něco mít?(mračítka,spoilery,křídla,masky,světla s čirou optikou)

děkuju moc všem, stačí jen odkazy na e-shopy na které narazíte

ps:JAK SI ČLOVĚK MŮŽE PAK UDĚLAT NĚCO TAKHLE HEZKÉHO KDYŽ TO NIKDE NEMAJÍ? :tlesk: http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?t=2118
izuel
Pisateľ
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Ned Apr 16, 2006 10:54 pm

Poslaťod whitex » Sob Apr 29, 2006 1:44 pm

Někde jsem viděl spojlery na GE, ale za prvý už nevím kde a za druhý stály skoro tolik co pěkná ojetá GE... :(
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Pon Máj 01, 2006 5:00 pm

Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod izuel » Pon Máj 01, 2006 7:03 pm



Děkuju stránku kde se to řeší jsem nechtěl, tam je těch tuningovejch krámu hafo,to sem mohl rovnou vzít všechny tuning shopy popořadě v seznamu. Chtěl jsem nějakej kdyby náhodou někdo věděl kde koupit třeba sportovní masky či spoilery přímo na mazdu 626..takhle sem nucenej hledat jako kdybych na to nekoukl,ale i tak děkuju :mrk

ps:koukal sem snad na všechny co jsou na tý stránce a prostě takovýhle věcičky nikde nemaj,kde to ukradl :lol http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?t=2118 přesně tak bych to chtěl, šak já něco už snad najdu :(
izuel
Pisateľ
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Ned Apr 16, 2006 10:54 pm

Poslaťod whitex » Uto Máj 02, 2006 8:14 pm

No Izueli, pro ty šikovné a nelenivé je ještě v prodeji taková věcička, spousta lidí tomu říká: "laminovací sada" :mrk

- Jenže já jsem nešikovný a lenivý... :lol
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod izuel » Str Máj 03, 2006 9:35 am

whitex píše:No Izueli, pro ty šikovné a nelenivé je ještě v prodeji taková věcička, spousta lidí tomu říká: "laminovací sada" :mrk

- Jenže já jsem nešikovný a lenivý... :lol


Teda řeknu ti ty seš fakt bourák nechápu jak stíháš pořád skoro na všechny přízpěvky odepisovat a to nejen mě :roll :tlesk: ,jen tak mimochodem ta laminovací sada mohl bys mi to trošku přiblížit co to je?napiš toho co nejvíc nebo nějakej odkaz kde to koupit.si udělám všechno sám.
izuel
Pisateľ
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Ned Apr 16, 2006 10:54 pm

Poslaťod whitex » Str Máj 03, 2006 3:56 pm

izuel píše:
whitex píše:No Izueli, pro ty šikovné a nelenivé je ještě v prodeji taková věcička, spousta lidí tomu říká: "laminovací sada" :mrk

- Jenže já jsem nešikovný a lenivý... :lol


Teda řeknu ti ty seš fakt bourák nechápu jak stíháš pořád skoro na všechny přízpěvky odepisovat a to nejen mě :roll :tlesk: ,jen tak mimochodem ta laminovací sada mohl bys mi to trošku přiblížit co to je?napiš toho co nejvíc nebo nějakej odkaz kde to koupit.si udělám všechno sám.


:o) děkuji...

V sekci "ako na to" by měl být návod jak na laminování (vč. fotodokumentace) jestli si správně pamatuji...

Koupiš to v podstatě kdekoliv, např. OBI... Ale určitě je lepší nakupovat ve specializovaných prodejnách - budou mít lepší ceny, v OBI je drtahý všechno, heh.

Ta laminovací sada by se měla skládat z nějaký pryskiřice (lepidla / epoxidu) a plátná (speciální plátno, ne nějaká plínka po dětech, ale i z těch to jde... :mrk )... Postup je takový, že si uděláš kopyto třeba z polystyrenu a oblepuješ to tím plátnem a epoxidem... Potom to přebrousíš.... No a když jsi šikovný, tak máš třeba spojler... :mrk
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť