Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nový lak

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Poslaťod cajnik » Sob Mar 04, 2006 10:55 pm

Black píše:
cajnik píše:
pete04 píše:no vidite, cajnik vie o akych cenach je tu rec, ze? :o)

co sa tyka vw viem o com je rec... a aj dobry lakos by sa nasiel, ale znamosti mam len v okoli BA...
Cajníku bych potom potřebovala kontakt na dobrého lakýrníka a vůbec mě nevadí, že je z okolí BA :pray .

lakyrnikov je tu dost... co presne potrebujes?
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Sob Mar 04, 2006 10:58 pm

cajnik píše:
Black píše:
cajnik píše:
pete04 píše:no vidite, cajnik vie o akych cenach je tu rec, ze? :o)

co sa tyka vw viem o com je rec... a aj dobry lakos by sa nasiel, ale znamosti mam len v okoli BA...
Cajníku bych potom potřebovala kontakt na dobrého lakýrníka a vůbec mě nevadí, že je z okolí BA :pray .

lakyrnikov je tu dost... co presne potrebujes?
Budu potřebovat na jaře láknout v metalíze blatník na GF a pak i celou GD a to také v metalíze, potřebuji jistotu, že to bude kvalitně odvedená práce a tak mě nevadí ani to, že bych k lakýrníkovi jela na Slovensko.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Aidolon » Ned Mar 05, 2006 9:07 am

Tak jsem prohlížel Xedosíka v garáži a interiér by měl být v púhodě. To nebude problém. Ale co s motorovým prostorem? Do toho radši nehrabat, ne? Nebo myslíte odstrojit i motor? Přiznám se, že na to si netroufám!!!! A jak je to s tou perletí? Jak to vypadá na autiku? Nějak si to neumim představit.
Kdo v životě za sebou nechával stopy, nemusí se bát, že po nich nepůjdeme dál...
Aidolon
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned Okt 02, 2005 12:12 pm
Bydlisko: Chrastava

Predchádzajúci

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť