Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Neni to ani tuning, ale potřebuju radu

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Neni to ani tuning, ale potřebuju radu

Poslaťod majki » Ned Júl 18, 2004 8:57 am

Zdravím všechny Mazďačky a Mazďáky. Mam na Vás takovou menší prosbu. Rozhodl jsem se dělat reklamu tomuto webu a potřeboval bych od Vás poradit, jakou barvu vybrat pro samolepku, a také, kam ji umístit. Jsou dvě místa, mrkněte sem na fotku --> <a href="http://mazda626.chummy.org/naraznik.jpg" target="blank") http://mazda626.chummy.org/naraznik.jpg </a> a poraďte, jakou barvu pro samolepku vybrat. Jsem docela v koncích, protože k té mojí tmavé šedé metalíze toho zrovna moc nejde :(. Takže dík za rady...a nezapomeňte: 24.7. hurááá do Olmíku na sraz.
Majki
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Ned Júl 18, 2004 9:42 am

Ahoj, Majki, dakujeme, ze chces robit reklamu nasmu webu!! Nalepky sa pripravuju, coskoro budu v tlaci, takze ked este vydrzis, tak budu dostupne z nasich stranok. Ale ja by som dal na tvojom mieste nalepku na naraznik.. :-)
Nalepky su prave v stadiu dokoncovania (PC verzia) a pred par dnami som zohnal cloveka, ktory by ich vedel urobit snad celkom lacno. Takze nielen ty, ale vsetci: PLEASE BE PATIENT! :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod majki » Ned Júl 18, 2004 10:12 am

Steve píše:Ahoj, Majki, dakujeme, ze chces robit reklamu nasmu webu!! Nalepky sa pripravuju, coskoro budu v tlaci, takze ked este vydrzis, tak budu dostupne z nasich stranok. Ale ja by som dal na tvojom mieste nalepku na naraznik.. :-)
Nalepky su prave v stadiu dokoncovania (PC verzia) a pred par dnami som zohnal cloveka, ktory by ich vedel urobit snad celkom lacno. Takze nielen ty, ale vsetci: PLEASE BE PATIENT! :o)

No, ale neporadils, kterou barvu ;) . TAly bych to chtel radsi na ten naraznik, na viko kufru jsem to dal jen proto, ze se mi libila dirka zaku v pismenu D ;) ;) ;) . Ono je taky potom dulezite mit nejaky rozumny rozmer, na ten naraznik. Jednak, aby to nebylo nejak zvlast male anebo aby to zase nebylo obri. Myslim si, ze ten rozmer v tom pomeru, jakej jsem dal na tu fotku, by byl vyhovujici...ale kdo to bude merit?? ;) ;) ;) Kdyžtak napiš na maila ať vím nějaký podrobnosti. Jo, mimochodem, nenecháš udělat i pár samolepek zoom-zoom ??? Nemůžu to nikde sehnat a strašně se mi to líbí...v takovým normálním rozměru třeba 10 x 3 cm, aby to bylo takové decentní třeba na zadní okýnko zadních spolujezdců apodobně...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Ned Júl 18, 2004 11:50 am

Pak to dej ještě obráceně na střechu jako to má ambulance pro vrtulníky :lol: :lol: :lol: :lol: Joke

Ne teď vážně - já si ji asi taky nechám někde udělat a dám ji buď na zadní sklo nebo na přední úplně dolu.

Jinak mě by se líbil spíše design samolepky jako má třeba http://www.tuningscene.org kterou bych pak dal na zadní sklo. Koukněte se tam a uvidíte.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Ned Júl 18, 2004 12:18 pm

Nalepky sa budu robit na okna v rozmere dialnicnej nalepky a v rozmere asi 10 x 3 cm, dobry napad je urobit aj par Zoom-Zoom nalepiek.. Uvazujem aj nad mensimi nalepkami na ochranne listy dveri.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod majki » Ned Júl 18, 2004 4:02 pm

Steve píše:Nalepky sa budu robit na okna v rozmere dialnicnej nalepky a v rozmere asi 10 x 3 cm, dobry napad je urobit aj par Zoom-Zoom nalepiek.. Uvazujem aj nad mensimi nalepkami na ochranne listy dveri.

No moment, Steve, a co teda potom ta nálepka na ten můj nárazník, hm??? Btw., nikdo mi tu ještě neřekl, jakou barvu...hm???
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Ned Júl 18, 2004 5:04 pm

Nalepky v takom velkom rozmere robit nebudem, je to nad ramec mojich financnych moznosti, davam teraz dokopy svoju 626 a naozaj nemam prachy nazvys. Ja by som dal farbu bielu na naraznik.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod majki » Ned Júl 18, 2004 7:02 pm

Steve píše:Nalepky v takom velkom rozmere robit nebudem, je to nad ramec mojich financnych moznosti, davam teraz dokopy svoju 626 a naozaj nemam prachy nazvys. Ja by som dal farbu bielu na naraznik.

A nemohl bys mi zjistit, kolik to tak muze stat??? Pocitam rozmer zhruba 120cm na 25 - 30cm??? Nebo jestli by tu jednu neudelal??? samozrejme zaplatim...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Ned Júl 18, 2004 8:16 pm

Skusim sa opytat, resp. necham zistit.. ale nic neslubujem. :wink:
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod George » Ned Júl 18, 2004 8:41 pm

majki píše:
Steve píše:Nalepky v takom velkom rozmere robit nebudem, je to nad ramec mojich financnych moznosti, davam teraz dokopy svoju 626 a naozaj nemam prachy nazvys. Ja by som dal farbu bielu na naraznik.

A nemohl bys mi zjistit, kolik to tak muze stat??? Pocitam rozmer zhruba 120cm na 25 - 30cm??? Nebo jestli by tu jednu neudelal??? samozrejme zaplatim...


V každým tuning shopu ti to udělaj podle návrhu. Já bych tam být tebou ale nic nelepil. Nebude to hezký. To radši když už tak na zadní okno a žádný extrém.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Ned Júl 18, 2004 8:48 pm

Ved este chvilu pockajte a vsetko bude. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Bootleg » Uto Júl 20, 2004 11:03 pm

Zajtra sa idem pýtať ohľadom cien nálepiek, koľko by stálo vytlačenie a podobne, bude to robiť jeden známy, mimochodom má tiež 626 GE hatch, červená farba a to auto zbožňuje, takže ho možno prilákam na stránky. :-)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod majki » Str Júl 21, 2004 7:01 pm

George píše:
majki píše:
Steve píše:Nalepky v takom velkom rozmere robit nebudem, je to nad ramec mojich financnych moznosti, davam teraz dokopy svoju 626 a naozaj nemam prachy nazvys. Ja by som dal farbu bielu na naraznik.

A nemohl bys mi zjistit, kolik to tak muze stat??? Pocitam rozmer zhruba 120cm na 25 - 30cm??? Nebo jestli by tu jednu neudelal??? samozrejme zaplatim...

V každým tuning shopu ti to udělaj podle návrhu. Já bych tam být tebou ale nic nelepil. Nebude to hezký. To radši když už tak na zadní okno a žádný extrém.


Tobe se to rekne, v kazdym tuningshopu. By me zajimalo, kolik jich v Budejicich mate, my tady ani jeden. V Ostrave je jenom jeden, ale tam se specializujou na facelifting a ne nalepky apod. :(
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť