Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

tuningove veci...kde?

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Poslaťod Zoran » Str Mar 29, 2006 12:51 pm

Anonymous píše:Ten nárazník predávajú za 14.000 Sk ( čo je +- cena sériového ) bez úpravy povrchu - pred montážou sa nastrieka, takže farba je voliteľná.. Navyše má to certifikát TUV - doklad o zhode - takže je to povolená úprava.
Navyše o auto s takouto úpravou zlodeji nejavia záujem.

Ak budem mať ešte raz prasknutý nárazník, tak už nezaváham...
Za tu cenu je dobry len ten certifikat a o tych zlodejoch by som ti tiez povedal pribeh... :cry
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod George » Str Mar 29, 2006 8:24 pm

Anonymous píše:Ten nárazník predávajú za 14.000 Sk ( čo je +- cena sériového ) bez úpravy povrchu - pred montážou sa nastrieka, takže farba je voliteľná.. Navyše má to certifikát TUV - doklad o zhode - takže je to povolená úprava.
Navyše o auto s takouto úpravou zlodeji nejavia záujem.

Ak budem mať ešte raz prasknutý nárazník, tak už nezaváham...
Nevím jak u vás ale u nás TUV neplatí byť jsme v unii.
Bacha na to. TUV to mít může ale pořád je to nepovolený !!!!
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Hosť » Uto Apr 04, 2006 2:16 pm

Zoran píše:
Anonymous píše:Ten nárazník predávajú za 14.000 Sk ( čo je +- cena sériového ) bez úpravy povrchu - pred montážou sa nastrieka, takže farba je voliteľná.. Navyše má to certifikát TUV - doklad o zhode - takže je to povolená úprava.
Navyše o auto s takouto úpravou zlodeji nejavia záujem.

Ak budem mať ešte raz prasknutý nárazník, tak už nezaváham...
Za tu cenu je dobry len ten certifikat a o tych zlodejoch by som ti tiez povedal pribeh... :cry



Prečo za tú cenu je dobrý iba ten certifikát? Pozeral som to - vyrába to rakúska firma Pakfeifer a sestrin frajer má od tejto firmy na VW Golf 4 predný nárazník s mriežkou ( veľmi podobný tomu, čo je na obrázku, ale v červenej farbe ), podbehy a zadné krídlo - opracovanie dielov je v takej istej kvalite, ako to robí VW - a už to má nejaký ten rok a je veľmi spokojný. Máš iné skúsenosti?

Obrázok
Hosť
 

Poslaťod Zoran » Uto Apr 04, 2006 2:46 pm

Naposledy upravil Zoran dňa Uto Apr 04, 2006 2:50 pm, celkovo upravené 1
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Uto Apr 04, 2006 2:49 pm

No preto ze ja mam ten isty naraznik a nestal ma 14tis. ale tusim 7-8/uz je to cez rok/, teraz by som to vedel zohnat aj lacnejsie... cca 4-5tis

tu mas foto/ale v zlej kvalite,sorry/ Obrázok
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Uto Apr 04, 2006 2:53 pm

Nie je ten isty, su tam mierne rozdiely (taka ta vlnka na strane a pod), ale chapem o co ide...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Skippi » Str Apr 05, 2006 1:28 pm

Určite nie je ten istý:

1. tá fotografia je z Mazdy MX-3 a pochádza z tohto článku http://www.tuning.sk/?name=pakfeifer_mazda_mx_3_tuning&lang=sk
2. ten Zoranov vyzerá, akoby ho tam mal namontovaný 50 rokov - Zoran, nemáš lepšie foto? Alebo ho fotíš zámerne v tme s rozsvietenými svetlami, aby nebol vidieť - zdá sa mi, že ten tvoj je prasknutý v strede, a navyše ten povrch je dosť hrbolatý - pošli lepšie foto, pls - ale nefoť to v tme, lebo :hanged

:mrk :mrk :mrk
Skippi
 

Poslaťod Zoran » Str Apr 05, 2006 3:06 pm

Skippi píše:Určite nie je ten istý:

1. tá fotografia je z Mazdy MX-3 a pochádza z tohto článku http://www.tuning.sk/?name=pakfeifer_mazda_mx_3_tuning&lang=sk
2. ten Zoranov vyzerá, akoby ho tam mal namontovaný 50 rokov - Zoran, nemáš lepšie foto? Alebo ho fotíš zámerne v tme s rozsvietenými svetlami, aby nebol vidieť - zdá sa mi, že ten tvoj je prasknutý v strede, a navyše ten povrch je dosť hrbolatý - pošli lepšie foto, pls - ale nefoť to v tme, lebo :hanged

:mrk :mrk :mrk
Ach... predsa neni vo farbe, resp. v laku, tak co cakas...? A ta fotografia pochadza z dna, kedy bol naraznik namontovany, foto je nahovno lebo mam blby fotak a bola tma...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod pete » Str Apr 05, 2006 8:49 pm

Zuzana píše:To je teda dobre "delo" :hura


je to len 1.6 :spik2
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Predchádzajúci

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť