Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

M2 nalepky

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

M2 nalepky

Poslaťod Prokolt » Pia Nov 05, 2010 2:43 pm

Chcel by som sa spytat ci ma vobec zmysel davat na moju novu M2jku nalepky mal som na mysli tzv fofr pruhy (pasy cez cele auto) pripadne nalepky na bok auta. Mne osobne sa to paci len ci stym nebude problem koli lizingu pri pripadnej nehode a tak.
Jazdim iba tak rychlo. aby mi moj anjel strazny stacil..... Ten moj ma riadnu kondicku

Mazda 2, rv. 2010 1.3, 86k, 90th aniversary edition -=Zoom Zoom=-
Obrázok užívateľa
Prokolt
Pisateľ
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Štv Okt 28, 2010 3:13 pm
Bydlisko: malacky
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Pia Nov 05, 2010 3:30 pm

Teoreticky nema byt preco problem, prakticky sa spytaj leasingovky a idealne ak ti to daju na papieri.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pia Nov 05, 2010 9:00 pm

Problem to nebude, ked to nebude odporovat vasim predpisom.
Inac, fofrpruhy sa mi na Dvojke vobec nepaci...vid tu
http://cgi.ebay.co.uk/2008-Mazda-2-1-5- ... 201wt_1141
http://cgi.ebay.co.uk/2009-Mazda-2-Petr ... 706wt_1141

Ja som hlavne zvedavy, kedy Myso dokonci svoje plany :ho: , chce dat nejaky cerveny pruh na bok auta.... :potichu to by mohlo vyzerat doobre
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Myso » Pon Nov 08, 2010 12:49 pm

uz je to tu zas... nestaci ze mlada hubuje, este aj ty :D Ja mam velky problem s tym, ze neviem co na kapotu a strechu. pretoze presne ako pises, fofr pruhy sa na nu moc nehodia (ma malu papulu)... chcelo by to nejak zvyraznit tie krivky co su na kapote. Na bok som pevne rozhodnuty pre obdobu pasov z F500 Abarth, ale tak aby korespondovali s tou krasnou dynamickou krivkou na spodku dveri...
Mazda2 1.3TE 86k aka Zoom - Zoom Obrázok - predane
Lada 2105 1.7 VFTrez aka Fun - Fun - zosrotovane
Obrázok užívateľa
Myso
Prispievateľ
 
Príspevky: 308
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 3:09 pm
Bydlisko: Praha - Bratislava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Prokolt » Uto Nov 09, 2010 4:41 pm

tak uz som zistil co tam dam bude to karbonova folia na kapotu a pripadne aj strechu, a kamos lakirnik mi na to hodi krici lak
Jazdim iba tak rychlo. aby mi moj anjel strazny stacil..... Ten moj ma riadnu kondicku

Mazda 2, rv. 2010 1.3, 86k, 90th aniversary edition -=Zoom Zoom=-
Obrázok užívateľa
Prokolt
Pisateľ
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Štv Okt 28, 2010 3:13 pm
Bydlisko: malacky
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Uto Nov 09, 2010 5:16 pm

Aku ze to mas farbu? :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Prokolt » Uto Nov 09, 2010 5:19 pm

cierna metaliza, este rozmyslam ci na to hodim lak, ale myslim ze ten tam dam urcite, vyhoda bude v rom ze kamienky sa tak lahko nedostanu k laku a este horsie k plechu len neviem ci by som to skorej nemal hodit na predny spojler lebo ako som pocul tak ten je najcviac namahany
Jazdim iba tak rychlo. aby mi moj anjel strazny stacil..... Ten moj ma riadnu kondicku

Mazda 2, rv. 2010 1.3, 86k, 90th aniversary edition -=Zoom Zoom=-
Obrázok užívateľa
Prokolt
Pisateľ
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Štv Okt 28, 2010 3:13 pm
Bydlisko: malacky
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Uto Nov 09, 2010 8:16 pm

Karbon efekt na cierne auto? Si si isty, ze to bude vobec poznat? :ho:
Ano, na kapote nenajdes moc znamek po kamienkach, ale predny naraznik je plny dier a vrypancov atd.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Prokolt » Str Nov 10, 2010 8:09 am

ano bude to poznat, len teraz som na vazkach ci len naraznik alebo aj kapotu, folie budem pouzivat 3M DI-NOC vysli mi ako najkvalitnejsie, apropo s vyrobkami 3M som nadmieru spokojny
Jazdim iba tak rychlo. aby mi moj anjel strazny stacil..... Ten moj ma riadnu kondicku

Mazda 2, rv. 2010 1.3, 86k, 90th aniversary edition -=Zoom Zoom=-
Obrázok užívateľa
Prokolt
Pisateľ
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Štv Okt 28, 2010 3:13 pm
Bydlisko: malacky
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron