Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Barva na Brzdy

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Re: Barva na Brzdy

Poslaťod whitex » Pon Apr 20, 2009 9:44 am

Mara píše:já se přidám s dobrou zkušeností s prejem na litý kola - cena 130 Kč - drží perfekt

hlavní to to dobře odrezit - drátěnej disk na vrtačce je ideál

Mara

Odrezit lité kolo? :?:

david.gta píše:......Většina barev co se dají koupit na brzdy jsou matné , nevíte jestly se nedají sehnat i v metalických odstínech ?......

Přímo metalický nevím, ale můžeš koupit hammerite s přívlastkem "tepaná"... Vypadá to potom velice zajímavě - jako "smalt"...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod 323.Hans.626 » Pon Apr 20, 2009 10:54 am

ne on myslel jen barvu na lité kola, která se šoupne na brzdiče... takže to odrezování bylo myšleno odrezování brzdičů... dráťákem na vrtačce :o)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod kany » Str Apr 22, 2009 9:49 pm

Nazdar pani, ja som dneska striekal prasiatka, teda len jedno a trvalo mi to necelých 5 hodin :o) To prvé trvá vždy, dalsie 3 pojdu dufam ako po masle. Pekne som ho zhodil, zobral do garaze, vrtackou a takym nejakym drotenkovym kartacom vybrusil, odmastnil, natrel zakladom a nastriekal sprejom. Je to Dupli Color na motory a brzdy. Stoji okolo cca 10 euro. No pozeral som na vysledok a bol som na seba nesmierne hrdy. Tak som začal skladať. Samozrejme, ruky špinavé, tak kým som to poskladal bolo to všetko doodierane a špinave. Tak si viete predstavit aku mam chut sa zajtra pustat do dalsich ? :o) Dufam, ze tie pojdu ako po masle. Mazdar bazar.
Mazda 323f GT
kany
Pisateľ
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:58 pm
Bydlisko: Malacky

Poslaťod leichnam » Štv Apr 23, 2009 6:45 am

Zhodiť všetky 3, perfektne očistiť od hrdze, obrúsiť nerovnosti, odmasniť, nastriekať (ja základ na strmene nedávam) postupne naniesť viac vrstiev a nechať vyschnúť do druhého dňa, potom už to nebude doodierané :palec Ešte lepšie ako sprej je takáto dvojzložková farba na brzdy.
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod kany » Ned Apr 26, 2009 12:17 am

Uf, pekný manuál, ja blbec som sa ponáhlal a teraz nemám ani chuť robiť zadné. Ale musím. A prečo nie zaklad?
Mazda 323f GT
kany
Pisateľ
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:58 pm
Bydlisko: Malacky

Poslaťod leichnam » Ned Apr 26, 2009 8:11 am

No ak máš taký základ čo vydrží tie teploty pri brzdení, tak ho tam použi :) Samotná farba na brzdy sa ti na čistý strmeň nalepí ako sopeľ, takže nemusíš.
Ja radšej používam na čistý strmeň v časových odstupoch viac vrstiev farby na to určenej :blee
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Myso » Ned Apr 26, 2009 2:02 pm

keby ste sa chceli niekto pokochat mojim vytvorom http://www.ladaklub.com/myso/upravy/brzdy/. Su to teda trochu ine ako japonske brzdy :D robil som to narychlo, obycajny zaklad a prvy zeleny spray co som nasiel v garazi, co sa tyka stalosti zatial neviem povedat, je to tam od jesene a malo sa jazdi... ale asi to nebude nic prevratne, verim, ze syntetika by bola lepsia...

ja mam dalsiu radu okrem spinavych ruk, ked to skladate davajte bacha aby ste to cele nezapatlali brzdovou kvapalinou, niektore farby, nedobre uschnute to nemaju moc rady... :hmmhmm
Mazda2 1.3TE 86k aka Zoom - Zoom Obrázok - predane
Lada 2105 1.7 VFTrez aka Fun - Fun - zosrotovane
Obrázok užívateľa
Myso
Prispievateľ
 
Príspevky: 308
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 3:09 pm
Bydlisko: Praha - Bratislava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod leichnam » Ned Apr 26, 2009 2:16 pm

Kukám, že si tam dal lepšie brzdy ako má 323F BA :o) To tomasicek neprežije :ho:
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod azet » Pon Apr 27, 2009 10:32 am

leichnam píše:Kukám, že si tam dal lepšie brzdy ako má 323F BA :o) To tomasicek neprežije :ho:


hehe, aj podla inych foto sa z Tvojej lady pomaly ale iste stava "über-zigulik" :spik2 pekne si sa s tym vyhral.
MX-6, KL-DE 2.5 DOHC V6, r.v. 1995
Obrázok užívateľa
azet
VIP 2009
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 28, 2007 5:51 pm
Bydlisko: BA

Predchádzajúci

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť