Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tuning Xedos 6

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Poslaťod xxxxx » Ned Jan 16, 2005 9:00 pm

no ale zas xedos uplny srot neni :nene
No a odbocme k hlavnej teme-xedos a tuning :o)
Kedze vsetci so mnou suhlasia, ze akekolvek prilepovanie plastov by autu len uskodilo, povazujeme tuto temu za uzavretu :ho: :snip :swat
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Kris » Ned Jan 16, 2005 9:31 pm

xxxxx píše:
Harry FE3 píše:
Doktor píše:
Harry FE3 píše:Majki,vzpominas,jak jsme nedavno na chatu diskutovali o tom,jak X6 sedi lip nez M6?Ja jsem rikal opak.Ted uz je to logicky:)Kdyz je tam tuzzi podvozek :lol



A kto z vas dvo řídil obě? Protože já vám garantuji, že M6 2,3 dá X6 čočku.


Já jsem měl týden půjčenou Xedos 6 2.0 V6 a pak tatovu Mazdu 6 2.0 MZR-CD a tvrdil jsem,že Xedos na M6 nemá.A Majki psal,že Krisův Xedos má prostě lepší podvozek.S těmi tvrdšímy pružinami to asi pravda bude...


Harry to nemozes porovnavat tak celkom. To su generacne rozdiely. Je to ako keby si porovnaval svoju 626 so xedosom.


Mne sa zda ze medzi GDckom a Xedos 6 tkou je ovela vacsi rozdiel ako Medzi Xedosom a Mazdou 6...
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod xxxxx » Pon Jan 17, 2005 4:06 pm

kris: mas pravdu ale pssst :wink :o)
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Raptor » Pia Jún 24, 2005 2:57 pm

No určitě co bych tam alespoň dal je origoš křídlo na Xedos 6 protože měl jsem to bez toho a dodalo to tomu autu takový sportovnější design ale přitom je to furt elegant. :) no a ještě kola ale to je asi všechno víc už bych na to necpal. Pokud má pěknej lak tak to stačí. :)
Raptor
Čitateľ
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Ned Jan 02, 2005 1:22 pm
Bydlisko: CZ Vysočina

Poslaťod Kris » Pia Jún 24, 2005 3:31 pm

Raptor píše:No určitě co bych tam alespoň dal je origoš křídlo na Xedos 6 protože měl jsem to bez toho a dodalo to tomu autu takový sportovnější design ale přitom je to furt elegant. :) no a ještě kola ale to je asi všechno víc už bych na to necpal. Pokud má pěknej lak tak to stačí. :)


cira optika dopredu a nove zadne svetla s takym 3d strukturalnym riesenim by tiez bodli (na styl RX8 povedzme) ale nic take neni :|
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Raptor » Uto Jún 28, 2005 2:31 pm

No a myslím že ani nebude. A pokud se na to někdo vrhne to udělat tak to bude drahý jak prase. No co stačí stačí sehnat forma a můžeme mít čirou optiku. Jen stačí zajet do fabriky na mazdu proto :)
Raptor
Čitateľ
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Ned Jan 02, 2005 1:22 pm
Bydlisko: CZ Vysočina

Poslaťod Zoran » Uto Dec 20, 2005 12:12 am

Raptor píše:
Steve píše:Predný nárazník nie je určite zhodný so 626-kou, pochybujem aj o zadnom, najmä čo sa týka šírky, uchytenia, tvaru, aby zapadol do karoserie..v Poľsku v meste Nowy Sacs robia narazniky na mieru, kamaráta vyšiel komplet nárazník dopredu, dozadu, skirts, predná maska na 15000 Sk a to bolo robené na objednávku podľa jeho predstáv.


A co mlhovky nejsou stejné na pohled to vypadá že ano ale nevím no. Jde mi o to že bych k tumu přednímu nárazníku přidělal spoiler ale potřebuju vědět zda by tam šel napasovat z 626 protože jak jde vidět tak na x6 se sehnat skoro nic nedá.


Jasne ze sa da, vsetko sa da na hocico, ani na 323 BA S nic original nemaju ale da sa uplne vsetko prisposobit! Vsak si pozri moj profil, resp. foto!
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Uto Dec 20, 2005 12:14 am

Kris píše:
Raptor píše:No určitě co bych tam alespoň dal je origoš křídlo na Xedos 6 protože měl jsem to bez toho a dodalo to tomu autu takový sportovnější design ale přitom je to furt elegant. :) no a ještě kola ale to je asi všechno víc už bych na to necpal. Pokud má pěknej lak tak to stačí. :)


cira optika dopredu a nove zadne svetla s takym 3d strukturalnym riesenim by tiez bodli (na styl RX8 povedzme) ale nic take neni :|


Je firma ktora ti na zakazku ohne plexisko presne podla tvojho svetla, takze cira optika neni proble, keby som sa pohrabal tak mozno najdem aj ich adresu!
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Uto Dec 20, 2005 12:19 am

xxxxx píše:
Harry FE3 píše:
Doktor píše:
Harry FE3 píše:Majki,vzpominas,jak jsme nedavno na chatu diskutovali o tom,jak X6 sedi lip nez M6?Ja jsem rikal opak.Ted uz je to logicky:)Kdyz je tam tuzzi podvozek :lol



A kto z vas dvo řídil obě? Protože já vám garantuji, že M6 2,3 dá X6 čočku.


Já jsem měl týden půjčenou Xedos 6 2.0 V6 a pak tatovu Mazdu 6 2.0 MZR-CD a tvrdil jsem,že Xedos na M6 nemá.A Majki psal,že Krisův Xedos má prostě lepší podvozek.S těmi tvrdšímy pružinami to asi pravda bude...


Harry to nemozes porovnavat tak celkom. To su generacne rozdiely. Je to ako keby si porovnaval svoju 626 so xedosom.


Heh chlapci ja by som si na vas trufal aj s 323ckou, len musim dat podvozok este o take 3-4cm dole a ak by pan boh dal a postastilo by sa mi na tento motor http://www.323club.info/index.php , tak by som si mozno trufol aj na rx-8 ku :) samozrejme tu slabsiu verziu :hanged
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Kris » Uto Dec 20, 2005 2:35 am

Zoran píše:
Kris píše:
Raptor píše:No určitě co bych tam alespoň dal je origoš křídlo na Xedos 6 protože měl jsem to bez toho a dodalo to tomu autu takový sportovnější design ale přitom je to furt elegant. :) no a ještě kola ale to je asi všechno víc už bych na to necpal. Pokud má pěknej lak tak to stačí. :)


cira optika dopredu a nove zadne svetla s takym 3d strukturalnym riesenim by tiez bodli (na styl RX8 povedzme) ale nic take neni :|


Je firma ktora ti na zakazku ohne plexisko presne podla tvojho svetla, takze cira optika neni proble, keby som sa pohrabal tak mozno najdem aj ich adresu!


Clovece..rychlo zhanaj pls..tymto ti hrozi vysoka karma.. a budes velebeny az do konca roka. :P
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Zoran » Uto Dec 20, 2005 6:05 pm

Kris píše:
Zoran píše:
Kris píše:
Raptor píše:No určitě co bych tam alespoň dal je origoš křídlo na Xedos 6 protože měl jsem to bez toho a dodalo to tomu autu takový sportovnější design ale přitom je to furt elegant. :) no a ještě kola ale to je asi všechno víc už bych na to necpal. Pokud má pěknej lak tak to stačí. :)


cira optika dopredu a nove zadne svetla s takym 3d strukturalnym riesenim by tiez bodli (na styl RX8 povedzme) ale nic take neni :|


Je firma ktora ti na zakazku ohne plexisko presne podla tvojho svetla, takze cira optika neni proble, keby som sa pohrabal tak mozno najdem aj ich adresu!


Clovece..rychlo zhanaj pls..tymto ti hrozi vysoka karma.. a budes velebeny az do konca roka. :P



No myslim ze tu http://www.plexiplus.cz/ ti pomozu!
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod George » Uto Dec 20, 2005 9:06 pm

Kdo chce dělat čirou z plexi tak spláče na vejdělku. Hádejte pročpak je to sklo vroubkovaný? Ano aby rozvedlo světlo. A co bude dělat plexi? Houby. Nebude vám to pak svítit jak má.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Uto Dec 20, 2005 9:44 pm

George píše:Kdo chce dělat čirou z plexi tak spláče na vejdělku. Hádejte pročpak je to sklo vroubkovaný? Ano aby rozvedlo světlo. A co bude dělat plexi? Houby. Nebude vám to pak svítit jak má.


Ako to maju zriesene auta s cirou maskou optiky teda?
Napr. Golf 4 je cisty ako voda vpredu - tak pochybujem ze tam nastava nejake rozprestrenie svetla.
Velmi rad si ale rozsirim obzor o problematike :ha:
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kubis » Uto Dec 20, 2005 9:48 pm

u aut s čirou optikou je to dělane tak že je tvarovana přimo parabola světla, když se pořadně podivaš tak vidiš jak je jakoby poskladana z ruznych čverečku a obdelničku
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Kubis » Uto Dec 20, 2005 10:34 pm

na teto fotce to snad jde dostatečně vidět
Obrázok
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron