Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tuning Xedos 6

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Poslaťod Harry FE3 » Ned Jan 02, 2005 11:40 pm

Raptor píše:
Kris píše:a ako ten policajt zisti ze ci to je homologizovane? nema sancu...a detto na xedos...po krajine uz beha tolko roznych aut , ze proste povies ze to je jeden z modelov...absolutne vylucene si myslim aby tu niekto platil za kvalitne bodykity pokutu..tie kvalitne podla mna posobia vizualne ako sucast auta.


No sice jsem teď nedávno dostl pokutu za modré světla ale souhlasím s tebou. Nevím proč by to měli nějak pokutovat když ani mnohdy nepoznají na první pohled co je to za auto :) to je jako když mě zastaví na mým skůtru. Jezdil jsem závody na skůtrech (dokud to nezrušili) a mám Piaggio ZIP 70ccm nakitovanej jako prase jede až 180KM/h a mám papíry na Gillera Phantom 50ccm takovou zdechlinu co nejede ani 50KM/h. Když mě stavěli tak neřekli ani prd akorád se divili jak je možné že to tak řve :)


Taky mam nakitovanou Cagivu mito 125ccm na 160:-)Nic nepoznaji,jen to ma 39HP:)
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod George » Pon Jan 03, 2005 12:57 am

Harry FE3 píše:
Taky mam nakitovanou Cagivu mito 125ccm na 160:-)Nic nepoznaji,jen to ma 39HP:)


To já měl nakitovanou škodu 105 - půlku zadních dveří a pravej blatník.
Ale žádný koně mi to nepřidalo :ho:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod tgala » Str Jan 05, 2005 2:14 pm

Nieco som nasiel, maju tam spojler zadny na xedos 6, kuknite:
http://www.rs-autoplasty.szm.sk/
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod RXman » Štv Jan 06, 2005 10:53 pm

zkus treba http://www.POSTERT.de ,ale nevim jestli ma jeste neco v nabidce. Videl jsem jednu X6 od v uprave na 17 el.a byla nadherna.
od POSTERTU dovazi p. Láša AUTOLAROS Ostrava -MX5 club
Obrázok užívateľa
RXman
Pisateľ
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Str Jan 05, 2005 11:53 pm
Bydlisko: Zlín , Czech republic

Poslaťod xxxxx » Sob Jan 15, 2005 9:37 pm

Kris píše:Moj osobny nazor je, ze na xedose sa toho vela skraslit uz neda...ved ma esteticky dokonale tvary..ja by som tiez chcel skraslovat ale jedine predne a zadne svetla..predne na cire z vyraznejsimi gulkami a zadne priblizne podobne ako rx 8-cka ale menej sportovo a viac elegantne...

este je v ponuke spoiler so vstavanym tretim brzdovym svetlom..je sice pekny ale na druhej strane potlaci vizualne to, ako je nestandardne rieseny kufor-zadok..pretoze ten kufor sa sklana dole a nie je rovnobezny s horizontalnou liniou auta...

ja osobne by som chcel skor dat do poriadku lak a vsetky detaily tak aby vyzeral ako keby prave vysiel z fabriky..dam si asi cervenu kozu do vnutra a kavovo biely interier... som sa rozkecal no nevadi..

nechcem ta odhovarat ..skor mozno inspirovat.. :o)


Kris darmo mame na vec ten isty nazor. :o) Raptor, to nemyslis vazne ze by si seriovu xedos tak zhovadil ako je na tom obrazku :(
Ked mas love na vonkajsie upravy, tak nejaky super lak a krasne velka kola. Vizualne by pomohlo aj znizenie auta, cim zabijes 2 muchy jednou ranou, kedze zainvestujes hned aj do podvozku. Ale zas nie extrem lebo to tiez nie je moc pre nase cesty.
Xedos ma super liniu, uz aj to male kridelko na starsich modeloch je hnusne :(
Niekedy mozu pomoct aj tonovane skla, nejaka chromova koncovka vyfuku, popripade mriezky do naraznikov, kedze od serie je najma vpredu take skarede volne miesto. Ten zadny difuzor - tam by som mozno ani mriezku nedaval, tam to aj bez mriezky vyzera dobre.
Len preboha ziadne upravy ala vianocny stromcek typu mracitka a pod.
na tej stranke, odkial mas link alebo cez tu stranku sa da dostat aj k fotkam xedosov s krasnymi kolami, znizene a tak. Ak nenajdes, daj mail, poslem :)
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod majki » Sob Jan 15, 2005 10:06 pm

xxxxx píše:Kris darmo mame na vec ten isty nazor. :o) Raptor, to nemyslis vazne ze by si seriovu xedos tak zhovadil ako je na tom obrazku :(
Ked mas love na vonkajsie upravy, tak nejaky super lak a krasne velka kola. Vizualne by pomohlo aj znizenie auta, cim zabijes 2 muchy jednou ranou, kedze zainvestujes hned aj do podvozku. Ale zas nie extrem lebo to tiez nie je moc pre nase cesty.
Xedos ma super liniu, uz aj to male kridelko na starsich modeloch je hnusne :(
Niekedy mozu pomoct aj tonovane skla, nejaka chromova koncovka vyfuku, popripade mriezky do naraznikov, kedze od serie je najma vpredu take skarede volne miesto. Ten zadny difuzor - tam by som mozno ani mriezku nedaval, tam to aj bez mriezky vyzera dobre.
Len preboha ziadne upravy ala vianocny stromcek typu mracitka a pod.
na tej stranke, odkial mas link alebo cez tu stranku sa da dostat aj k fotkam xedosov s krasnymi kolami, znizene a tak. Ak nenajdes, daj mail, poslem :)

Nooo, Xedos se mi vzdycky libil...ale jen libil...pak jsem ve Valticich sedl do Krisova Xedose a to byl osudovy okamzik :ho: , Xedos 6 rulezz. S Luke.cz jsme se v tom projeli, Luke to nesetril a takovej podvozek jsem od Xedose fakt necekal. Parada, jako pribitej hrebikama. Takze si myslim, ze tady je jakekoliv snizovani podvozku na ukor komfortu. Podvozek se mi zda naprosto dokonale odladeny. Kola by to chtelo 16", ty tam podle me sedi nejlip. Mrizku bych dal jen do zadniho narazniku. Kridlo by podle me zbytecne uskodilo prave jedinecnemu designu kufroveho vika. Jeste bych tam dal na kazdou stranu jednu koncovku vyfuku.
A jinak naprosto souhlasim a Kris na to ani nepomysli, ted mam namysli ten vanocni stromecek :ho:
No a lak a interier :o), to je kapitola sama pro sebe :o) a s Krisem (no dobra, Kris z 90%, ja z 10%) na tom pracujeme :o).
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod xxxxx » Sob Jan 15, 2005 10:12 pm

majki: no sranda ake dokazu byt rozne nazory :o) Mna na xedose prave ten podvozok nezaujal, ale to preto ze predtym som jazdil prevazne na focuse, co je podvozkova spicka :o) Preco by si dopredu mriezku nedal? Sa ti tam ten trciaci chladic paci? :ho:
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod majki » Sob Jan 15, 2005 10:16 pm

xxxxx píše:majki: no sranda ake dokazu byt rozne nazory :o) Mna na xedose prave ten podvozok nezaujal, ale to preto ze predtym som jazdil prevazne na focuse, co je podvozkova spicka :o) Preco by si dopredu mriezku nedal? Sa ti tam ten trciaci chladic paci? :ho:

No jasne, co clovek, to nazor, beru :).
Nevim, hodne lidi rika, ze Xedos 6 ma prumerny podvozek, ale ten Krisuv je vyborny. Auto proslo Rudovyma rukama, takze to bude asi ten duvod :ho: .
Ja jsem si toho chladice nevsimnul :o). Nemas tam chladis z kamionu? :ho: JOKE
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Sob Jan 15, 2005 11:21 pm

Hmm, zeby Rudo vyrabal special springs and dampers? :wink :lol
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Doktor » Sob Jan 15, 2005 11:32 pm

Steve píše:Hmm, zeby Rudo vyrabal special springs and dampers? :wink :lol


Ťažko...
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Bootleg » Ned Jan 16, 2005 1:54 am

Doktor píše:Ťažko...


It was a joke..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Kris » Ned Jan 16, 2005 4:50 am

xxxxx píše:majki: no sranda ake dokazu byt rozne nazory :o) Mna na xedose prave ten podvozok nezaujal, ale to preto ze predtym som jazdil prevazne na focuse, co je podvozkova spicka :o) Preco by si dopredu mriezku nedal? Sa ti tam ten trciaci chladic paci? :ho:


mozno ho nemas v poriadku...porovname na zraze :-)

Je pravda, ze tlmice a pery mam nove, ale to je jedine co nerobil Rudo..ked som si to dohadoval, chcel som radsej tvrde, nech to drzi...pohodlie aj tak vyrovnavaju makke, dobre tvarovane sedacky...
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Ned Jan 16, 2005 4:52 am

majki píše:
xxxxx píše:Kris darmo mame na vec ten isty nazor. :o) Raptor, to nemyslis vazne ze by si seriovu xedos tak zhovadil ako je na tom obrazku :(
Ked mas love na vonkajsie upravy, tak nejaky super lak a krasne velka kola. Vizualne by pomohlo aj znizenie auta, cim zabijes 2 muchy jednou ranou, kedze zainvestujes hned aj do podvozku. Ale zas nie extrem lebo to tiez nie je moc pre nase cesty.
Xedos ma super liniu, uz aj to male kridelko na starsich modeloch je hnusne :(
Niekedy mozu pomoct aj tonovane skla, nejaka chromova koncovka vyfuku, popripade mriezky do naraznikov, kedze od serie je najma vpredu take skarede volne miesto. Ten zadny difuzor - tam by som mozno ani mriezku nedaval, tam to aj bez mriezky vyzera dobre.
Len preboha ziadne upravy ala vianocny stromcek typu mracitka a pod.
na tej stranke, odkial mas link alebo cez tu stranku sa da dostat aj k fotkam xedosov s krasnymi kolami, znizene a tak. Ak nenajdes, daj mail, poslem :)

Nooo, Xedos se mi vzdycky libil...ale jen libil...pak jsem ve Valticich sedl do Krisova Xedose a to byl osudovy okamzik :ho: , Xedos 6 rulezz. S Luke.cz jsme se v tom projeli, Luke to nesetril a takovej podvozek jsem od Xedose fakt necekal. Parada, jako pribitej hrebikama. Takze si myslim, ze tady je jakekoliv snizovani podvozku na ukor komfortu. Podvozek se mi zda naprosto dokonale odladeny. Kola by to chtelo 16", ty tam podle me sedi nejlip. Mrizku bych dal jen do zadniho narazniku. Kridlo by podle me zbytecne uskodilo prave jedinecnemu designu kufroveho vika. Jeste bych tam dal na kazdou stranu jednu koncovku vyfuku.
A jinak naprosto souhlasim a Kris na to ani nepomysli, ted mam namysli ten vanocni stromecek :ho:
No a lak a interier :o), to je kapitola sama pro sebe :o) a s Krisem (no dobra, Kris z 90%, ja z 10%) na tom pracujeme :o).



pocuvaj, ved ty si sa len previezol :spik2, v ostrave to musime pekne motoricky vyskusat..mas uz vymysleny usek kde sa na to da poriadne dupnut?

vzdy sa mi chce zvysknut ked na to vecer v prazdnych uliciach BA dupnem...este aj po roku ma to prekvapuje...to zrychlenie.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Doktor » Ned Jan 16, 2005 9:38 am

Kris píše:vzdy sa mi chce zvysknut ked na to vecer v prazdnych uliciach BA dupnem...este aj po roku ma to prekvapuje...to zrychlenie.



Tak to počkaj, keď ťa preveziem v A4 alebo mazdula v A3 2,0 FSI, to budeš kukať. :shock


P.S. Príspevok č. 1000!!! Bože, to už som sem napísal toľko hovadín? Už by som s tým mal prestať... :oops
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod xxxxx » Ned Jan 16, 2005 10:29 am

Kris píše:
xxxxx píše:majki: no sranda ake dokazu byt rozne nazory :o) Mna na xedose prave ten podvozok nezaujal, ale to preto ze predtym som jazdil prevazne na focuse, co je podvozkova spicka :o) Preco by si dopredu mriezku nedal? Sa ti tam ten trciaci chladic paci? :ho:


mozno ho nemas v poriadku...porovname na zraze :-)

Je pravda, ze tlmice a pery mam nove, ale to je jedine co nerobil Rudo..ked som si to dohadoval, chcel som radsej tvrde, nech to drzi...pohodlie aj tak vyrovnavaju makke, dobre tvarovane sedacky...

No pravda je, ze tlmice a pruziny tam zrejme su este od vyroby.....taze tak:) ale pri kontrole povedali, ze tlmice su ok, ked z nich este netecie :ho:
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

PredchádzajúciĎalší

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť