Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tuning Xedos 6

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Poslaťod alfo » Pon Feb 05, 2007 2:34 am

nasiel som jednu stranku na xedos shop.dokonca je tam aj jeden body lit(akurat sa mi z toho paci len zadny naraznik) :neutral
http://k1013.hosting77.de/xedos/index.php
Obrázok užívateľa
alfo
Opytovateľ
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Štv Okt 05, 2006 2:09 pm

Poslaťod PePa » Pon Feb 05, 2007 3:25 am

A sú tam aj tie krúžky na tacho (aj na X9), čo tu niekto zháňal.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod maredi » Sob Dec 15, 2007 6:48 am

cau ludia, ja zijem trochu daleko, som slovak no uz skoro desat rokov zijem v spanielsku..., ale to nieje dolezite, dolezite je ze mam xedosa 6 /uz tretieho ..., tak sa mi paci ze zatial ine auto nechcem/ a nasiel som firmu, tu v spanielsku co vyraba velmi pekne komponenty na otuningovanie xedosa. sami mi date za pravdu to, ze vzhladom k tomu ze xedos je auto ktore svojim dizajnom predbehlo dobu a po takmer desiatich rokoch este vzdy je dost tazke dat mu pekny tuning bez toho aby ste ho neposrali lebo ma velmi jemne tvary, kazdopadne vsak da sa s nim pohrat ci v intrieri tak aj na exterieri. ak mate zaujem rad podam informacie , katalogy, ci uz moje osobne skusenosti ,ja som jazdilm s mojou prvou mazdou rallye, bol som na 7000km trati v rumunsku /moja manzelka je rumunka/, bol som na pretekach tu v spanielsku, a mam dokonca velke stastie lebo moj bracha bol dlhu dobu sef servismanov pre mazda slovakia takze som sa podozvedal o tom auticku viac ako som cakal, ... kto ma zaujem rad sa s nim podelim o skusenosti a este radsej si vypocujem jeho. moje t.c. je 0034 647 954 781, alebo info@mdsystems.es, ....a moje meno je marek. :crazy
maredi
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Dec 15, 2007 12:27 am

Poslaťod Gretka » Sob Dec 15, 2007 6:11 pm

jo, bienvenido :ho:
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Johny » Pia Aug 29, 2008 9:34 am

Taaaaaaaaak. A teraz vsetci xedosaci na Mareka !!!
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Pia Aug 29, 2008 11:01 am

maredi píše:cau ludia, ja zijem trochu daleko, som slovak no uz skoro desat rokov zijem v spanielsku..., ale to nieje dolezite, dolezite je ze mam xedosa 6 /uz tretieho ..., tak sa mi paci ze zatial ine auto nechcem/ a nasiel som firmu, tu v spanielsku co vyraba velmi pekne komponenty na otuningovanie xedosa. sami mi date za pravdu to, ze vzhladom k tomu ze xedos je auto ktore svojim dizajnom predbehlo dobu a po takmer desiatich rokoch este vzdy je dost tazke dat mu pekny tuning bez toho aby ste ho neposrali lebo ma velmi jemne tvary, kazdopadne vsak da sa s nim pohrat ci v intrieri tak aj na exterieri. ak mate zaujem rad podam informacie , katalogy, ci uz moje osobne skusenosti ,ja som jazdilm s mojou prvou mazdou rallye, bol som na 7000km trati v rumunsku /moja manzelka je rumunka/, bol som na pretekach tu v spanielsku, a mam dokonca velke stastie lebo moj bracha bol dlhu dobu sef servismanov pre mazda slovakia takze som sa podozvedal o tom auticku viac ako som cakal, ... kto ma zaujem rad sa s nim podelim o skusenosti a este radsej si vypocujem jeho. moje t.c. je 0034 647 954 781, alebo info@mdsystems.es, ....a moje meno je marek. :crazy


Tak to vies ze sme velmi hladni po akychkolvek informaciach. Ja osobne som napriklad nikdy nezistil preco vobec auto vzniklo, ake boli prve designove navrhy, proste nieco z obdobia 90-92 ked sa to navrhovalo.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Johny » Pia Aug 29, 2008 11:29 am

Len otazka : hovorime len o xedose 6 alebo aj o 9tke?
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sinister » Str Nov 26, 2008 1:14 am

Pre tých čo su trošku na svetielka hodim inšpiraciu čo som si spravil na svojom Xedose ja :)

Obrázok
Obrázok
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Johny » Str Nov 26, 2008 8:27 pm

Mna konkretne velmi zaujala palubovka. Aj ja som kedisi chcel taku. Aj som ju vybral no sklamanie prislo ked som tam nemohol dopasovat ziadne led diody v modrej farbe. Ako si to urobil? Alebo hod link odkial si zohnal tie srandicky. Proste sa pochval. :palec
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod hackra » Str Nov 26, 2008 9:56 pm

Mazda Xedos 6 r.94 V6 2.0L 106kW/144k
Suzuki Ignis - maly gazik :)
Obrázok užívateľa
hackra
VIP 2009
 
Príspevky: 616
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:16 pm
Bydlisko: Bardejov, Slovensko

Poslaťod Johny » Str Nov 26, 2008 10:15 pm

Juj. Ano jasne. Ale stale tomu nieco chyba. Videl som to niekde na nete ale dat 5000,- za to, no snad .... ale nemam az na take rozhadzovanie. No keby som to daval ja, tak jednoznacne okolie je imitacia dreva a aste okolo budikov presne na nich tie lestene kruzky. Drevo kvoli tomu ze mam doplnky v dreve. :blee
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod leichnam » Str Nov 26, 2008 10:28 pm

Ešteže mňa už ten INDIGLO ošial prešiel :allien Pri mojom nočnom nábehu km by som uplne a načisto zoslepol :lol preto mám teraz budíky podsvietené na zeleno-žlté a nesťažujem sa :o)
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Sinister » Str Nov 26, 2008 11:20 pm

Tie chromove kruhy okolo budíkov by som aj ja chcel ale neviem nikde najsť kde by sa dali objednať :(
btw tie ledky sa tam daju nad aj tieto
Obrázok pätica je ta ista akurat ja som tam dal take že namiesto tej jednej velkej je asi 5malích diodiek....kupoval som to vo forstinger obchode ale neviem najsť link kde by boli tie diody ukazane
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod hackra » Str Nov 26, 2008 11:51 pm

Maju ich v Tescu, Hypernove a kazdom slusnom autoservise a autodieloch. Sada 2 ks stoji okolo 100,- Sk.
Mazda Xedos 6 r.94 V6 2.0L 106kW/144k
Suzuki Ignis - maly gazik :)
Obrázok užívateľa
hackra
VIP 2009
 
Príspevky: 616
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:16 pm
Bydlisko: Bardejov, Slovensko

Poslaťod Sinister » Str Nov 26, 2008 11:58 pm

hej hej ale tam som väčšinou videl tieto jednodiodove ale bohato by stačili aj tie do budikov..
Ale pozor, lebo navrhar to tak pekne vymyslel že do budikov idú na podsvietenie tuším 4 žiarovky alebo 5 fakt si už nepamätam ale skôt 4 a to tak že 3 su taketo velké a jedna ktora podsvecuje teplotu motoru je menšia!!! Čiže skôr ako pôjdete tie LEDky kupovať, si to rozoberte a pozrite kolko akych potrebujete :)
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť