Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tuning Xedos 6

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Re: Tuning Xedos 6

Poslaťod Sinister » Štv Nov 27, 2008 12:06 am

ked chceš vidieť jak to vypada celkovo tu maš lepšiu foto :)

Obrázok

a po novom som konečne dorobil aj kurenie ale tu som už kupoval normal LED v elektre aj s odpormi a letoval...

Obrázok
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Sinister » Str Dec 03, 2008 8:29 pm

pre Xedosakov sa pochvalim ešte s pár drobnými úpravami svetiel možno sa niekomu zalubi :)

Obrázok

Ale pozor, ak nechcete policajtom vysvetlovat,že prečo je to take tmave a platit pokuty, tak to nesmiete prehnať. :spik2

Obrázok

tu šetriť nemusíte, vypáda to ovela krajšie ako tá špatná oranžová a policajtom to tiež nevadí (zatial).
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Str Dec 03, 2008 11:49 pm

"Zafŕkanie Maggi-m" sa mi nikdy nepacilo a doteraz som nepochopil zmysel. :ho:

Ja by som radsej prijal keby sa dali kupit originalne svetla, bez zmeny zakladneho rozvrhnutia a dizajnu, ale take ze by mali tu vyssiu trblietavost vo vnutornej strukture. Taku aka je bezna po roku 2000.

Co sa tyka smeroviek ..tie by boli najlepsie keby boli takmer-ciro-biele a iba ziarovka oranzova.

:ahoj
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Sinister » Štv Dec 04, 2008 11:16 am

Ja som tiež pôvodne chcel zohnať zadne svetla ktore mali číre blinkre a nie oranžove a taktiež biele smerovky bočne ale zistil som, že to je väčší problém ako som čakal, preto som prešiel na variant číslo dva. Ak to s tým sprejom nepreženieš, vypada to pekne ale zas je to tiež vec vkusu, nikomu neberiem :)
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Sinister » Ned Dec 07, 2008 4:58 pm

tak, už je autičko po lakovani a svetla tiež nahodene, su trošku stmavene či už sa to niekomu pači alebo nie záleži od vkusu, niekto viac seriovku niekto upravy :)

Obrázok
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Ned Dec 07, 2008 6:14 pm

Ejha..vyzera to dobre :)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Sinister » Pon Dec 08, 2008 12:51 am

No a na záver som dokončil ešte poslednú úpravu. Neviem ako je tomu u vašich xedosačikov ale u môjho výrobca dáko pozabudol na osvetlenie tlačítok otvárania okien čiže som si to musel spraviť sám a ako inak na modro :)

Obrázok

V prípade že by to oslovilo ešte niekoho a chcel by bližšie info mam aj foto z montáže a rád poskytnem aj potrebne info...
Snáď sa niekomu dáka z mojich úprav zapáčila alebo som hodil len dobru inšpiráciu a keby sa naozaj našiel dáky záujemca o podrobnosti stačí napísať, ďalšie úpravy sa budú týkať už iba vysieťkovania dier nárazníku a to bude asi tak všetko načo kaziť krásne línie krásneho auta. Zdravím vospolok a teším na zrazik :jupi
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod azet » Str Dec 17, 2008 11:04 am

@ Sinister: tie predne diodky v jednom rade ála audi Ti prejdu aj ako denne svietenie, alebo ajtak musis zapnut aj hlavne stretavacie svetla, ked chces byt bezpokutovy?
MX-6, KL-DE 2.5 DOHC V6, r.v. 1995
Obrázok užívateľa
azet
VIP 2009
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 28, 2007 5:51 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Sinister » Str Dec 17, 2008 7:25 pm

Mám to napojene priamo na parkovačky čiže to svieti stále a problém som s policajtmi ešte nemal naštastie...btw už to má take kvantum aut že policajti by museli pokutovať jedneho za druhym čiže to viac menej ignoruju
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod azet » Pia Dec 19, 2008 10:52 am

na tej Tvojej fotke to svieti skor do modra - daju sa zohnat diody, ktore svietia na "bielo" podobne ako na audi, alebo to len skresluje do modra na tej fotke?
MX-6, KL-DE 2.5 DOHC V6, r.v. 1995
Obrázok užívateľa
azet
VIP 2009
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 28, 2007 5:51 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Sinister » Pia Dec 19, 2008 5:52 pm

Tie ledky v narazniku su čisto biele, skresluje to akurat ta foto...ide už iba potom o to, s akou svietivostou vyberieš...čím vyššia svietivosť, tým je ta biela jasnejšia ale môže to chytať takýto lahký nádych modrej, ale ked to kukneš naživo, vidiš, že to je čisto biele...audi to ma iba pod plexi, ktore to svetlo rozptyluje, preto to tak vypada...
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Sinister » Str Dec 24, 2008 1:47 pm

Keď už su tie vianoce tak musel aj Xedosik dostať posledny vianočny darček :)

Obrázok
Obrázok
Obrázok
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod 1neroamd » Pon Apr 25, 2011 12:41 pm

http://alu-kola.elektrony.cz/konfigurat ... a=&znacka=

tu si mozete pozriet ako bude vyzerat auto s diskami da sa nastavit aj farba auta
1neroamd
 

Poslaťod miko613 » Sob Apr 30, 2011 5:16 pm

SINO biele bočne blinkre som zohnal na COBRATUNNING tie oranžové ma už dlho štvali pôsobili dosť rušivo,teraz tam mám čire biele a vyzera to ovela lepšie.Vyšiel ma pár asi na cca 18 €.
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť