Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

17-ky elektrony na 323F-ku:-))

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Re: 17-ky elektrony na 323F-ku:-))

Poslaťod Duso » Ned Okt 31, 2010 8:06 pm

Epicure píše:Buď máš kamaráta na polícii, alebo cez niekoho, kto má kamoša na DI.

Ale oficiálny postup je takýto:
1. Zaplatíš 50€ firme, ktorá robí tieto certifikáty pre Mazdu - Trade Slovakia sro
2. Počkáš nejaký čas a oni ti pošlú vyjadrenie, že aké najväčšie kolá na tvoje auto môžeš dať. (Keď ti dajú papier, že tam môžeš dať maximálne napr. 15" o rozmere napr. 195/50 R15, tak je 50€ v p*či a si zase na začiatku)
3. Ak ti povedia, že 17" (čo ti nepovedia na 100 percent, ale hrajme sa že áno) o rozmere napr. 205/35 R17 dostaneš certifikát, kde to máš všetko napísané
4. S týmto certifikátom pojdeš na DI, zaplatíš tuším 10€ kolok, zapíšu ti to do TP a môžeš smelo jazdiť

Môj osobný názor: Nerieš to cez Mazdu(resp. Trade Slovakia), pretože to trvá od 2 do 4 týždňov. Za dalšie vyvalíš 50€ a máš neistý výsledok. A v tvojom prípade NIE JE NAJMENŠEJ ŠANCE, že by ti dali certifikát, že na BG môžeš dať 17 - to ti hovorím rovno.

Ja jazdím tiež na 17" a mám to zapísané v TP cez môjho suseda.
Toto je najlepšia, najrýchlejšia a najistejšia cesta, ako si dať zapísať kolá do TP.

Dúfam, že som poradil dostatočne... :o)

Edit: Tých 50€ neber ako bernú mincu - to bolo pred rokom. Je dosť možné, že si zdvihli poplatky za túto bohulúbu činnosť...

nazdar chcel by som sa spytat ci sa daju dat na mazdu 323 f ba pneu 205 55 16 to mam zimne a bojim sa ci sa mi tam zmestia alebo ci to nebude suchat teraz tam mam 205 45 16
Duso
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Str Okt 20, 2010 7:29 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Krenštík » Ned Okt 31, 2010 8:17 pm

a psat do kazde temy kde si zminuji disky je trochu "ujete", nemyslis?
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Predchádzajúci

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť