Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

laminat,carbon, carbon/kevlar vyroba dielov

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

laminat,carbon, carbon/kevlar vyroba dielov

Poslaťod Zetkey » Uto Aug 27, 2013 4:08 am

caute pani nedalo si nevsimnut si ze sa tu uvas riesila otazka laminatovania...

touto cestou by som sa vam chcel predstavit a poskytnut moje sluzby. Vyrabam dieli na rozne znacky aut motoriek a stvorkoliek... jedna sa prevazne o kusovu vyrobu ale ak by bol zaujem o viacej rovnakych dielov priaznivo sa to prejavi na cene... Moje produkty som schopny robit standartnou formou alebo vo vakuu... pouzivam len epoxidy a zivice urcene na letecke alebo motorsportove odvetnie.. ( ziadne repasne sracky z baumaxu... ) nejedna sa sice o certifikovane diely ale nemaam problem pouzit aj samozhasive epoxidy a vinylesteri.. vsetko zalezi len na dohode zo zakaznikom. ...

ceny su si myslim priaznive ako aj premna tak aj pre vas kedze k materialu sa viem dostat relativne lahko a celkom aj podbeznu cenu..
Zetkey
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Aug 27, 2013 3:47 am

Poslaťod carthago » Pia Aug 14, 2015 11:22 am

Zetkey píše:caute pani nedalo si nevsimnut si ze sa tu uvas riesila otazka laminatovania...

touto cestou by som sa vam chcel predstavit a poskytnut moje sluzby. Vyrabam dieli na rozne znacky aut motoriek a stvorkoliek... jedna sa prevazne o kusovu vyrobu ale ak by bol zaujem o viacej rovnakych dielov priaznivo sa to prejavi na cene... Moje produkty som schopny robit standartnou formou alebo vo vakuu... pouzivam len epoxidy a zivice urcene na letecke alebo motorsportove odvetnie.. ( ziadne repasne sracky z baumaxu... ) nejedna sa sice o certifikovane diely ale nemaam problem pouzit aj samozhasive epoxidy a vinylesteri.. vsetko zalezi len na dohode zo zakaznikom. ...

ceny su si myslim priaznive ako aj premna tak aj pre vas kedze k materialu sa viem dostat relativne lahko a celkom aj podbeznu cenu..


Dobrý! Potreboval by som odliať stredovú krytku na elektrony. Ak je to možné ozvite sa mi na tel: 0911942512, alebo carthago308@azet.sk. Surne. Ďakujem
carthago
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Aug 14, 2015 11:14 am

Poslaťod Steve8763 » Str Máj 04, 2016 9:17 am

Dobry den,

potreboval by som vyrobit formu z laminatu (epoxid.zivicou ktora vydrzi teplotu 150 stupnou)

Vykres zaslem.

Email: stefanhancin@gmail.com

S pozdravom,

Hancin Stefan







Zetkey píše:caute pani nedalo si nevsimnut si ze sa tu uvas riesila otazka laminatovania...

touto cestou by som sa vam chcel predstavit a poskytnut moje sluzby. Vyrabam dieli na rozne znacky aut motoriek a stvorkoliek... jedna sa prevazne o kusovu vyrobu ale ak by bol zaujem o viacej rovnakych dielov priaznivo sa to prejavi na cene... Moje produkty som schopny robit standartnou formou alebo vo vakuu... pouzivam len epoxidy a zivice urcene na letecke alebo motorsportove odvetnie.. ( ziadne repasne sracky z baumaxu... ) nejedna sa sice o certifikovane diely ale nemaam problem pouzit aj samozhasive epoxidy a vinylesteri.. vsetko zalezi len na dohode zo zakaznikom. ...

ceny su si myslim priaznive ako aj premna tak aj pre vas kedze k materialu sa viem dostat relativne lahko a celkom aj podbeznu cenu..
Steve8763
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Máj 04, 2016 9:14 am

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron